Kobieta wygrała fortunę na loterii. Nie uwierzysz, gdzie pracuje od 18 lat

68

Trisha w 2003 roku wygrała na loterii 1,7 mln funtów. Choć mogłaby dzięki tym pieniądzom zacząć życie na nowo, postanowiła, że fortuna nie zmieni jej życia. To nasza #DziennaDawkaDobregoNewsa

Kobieta wygrała fortunę na loterii. Nie uwierzysz, gdzie pracuje od 18 lat
Trisha Norton i jej mąż Graham Norton. (YouTube)

Trisha Norton w 2003 roku wygrała na loterii 1,7 mln dolarów. Co można zrobić za te pieniądze? Na pewno można kupić sobie ładny dom i na jakiś czas zapomnieć o pracy. Jednak Trisha wraz z mężem postanowili jedno - fortuna nie zmieni ich życia.

Dlatego mimo prawie dwóch milionów na koncie para postanowiła pozostać w swoim starym komunalnym mieszkaniu. Ponadto oboje wciąż pracują w tych samych zawodach, co 18 lat temu. Trisha wciąż wydaje obiady na stołówce, a jej mąż Graham nadal jest malarzem. Wbrew pozorom to nie wygrana odmieniła życie tej pary w 2003 roku.

Pani Emson powiedziała, że ​​oddałaby wszystkie pieniądze, aby zajść w ciążę i założyć rodzinę. Starała się z mężem o dziecko ponad 5 lat. Dwa tygodnie po wygranej Trisha dowiedziała się, że jest w ciąży. Dziś jej syn ma 17 lat.

Część z wygranej para odłożyła na przyszłość syna. Największy wydatek, na jaki sobie pozwolili to przyczepa campingowa, w której od lat spędzają wakacje. Rodzina postanowiła też zwiedzić trochę świata. Trisha zorganizowała wycieczkę min. do Hiszpanii, Benalmádena, Benidorm czy na Ibizę, na którą zabrała też swoją mamę.

Bycie bogatym nie czyni cię eleganckim ani lepszym człowiekiem. Nie lubię się popisywać i chwalić pieniędzmi - wyznaje Trisha po latach.
Zobacz także: Anna Skura o operacji plastycznej: "Wylałam morze łez"
Autor: MMC
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić