Kochanka Putina szaleje z wściekłości. Nie tak wyobrażała sobie urodziny

Alina Kabajewa jest od lat uważana za kochankę prezydenta Rosji i zbrodniarza wojennego, Władimira Putina. Teraz o byłej gimnastyczce znowu stało się głośno, jednak nie z powodu wyrażania poparcia dla napaści na Ukrainę, ale... 40. urodzin. Kogo zabrakło?

Kochanka Putina szaleje z wściekłości. Nie tak wyobrażała sobie urodziny
Wiele osób wierzy, że Alina Kabajewa jest w rzeczywistości kochanką Władimira Putina i zarazem matką jego dzieci (Getty Images)

Pierwsze doniesienia na temat rzekomego romansu Aliny Kabajewej i Władimira Putina pojawiły się kilkanaście lat temu. Była gimnastyczka, która po zakończeniu sportowej kariery promowała konserwatywne idee jako polityczka, miała doczekać się z prezydentem Rosji nawet czworga dzieci.

Kochanka Putina była rozżalona. Spotkał ją publiczny afront

12 maja tego roku Alina Kabajewa skończyła 40 lat. Chociaż była to ważna data dla kochanki prezydenta, szczególnie że wchodziła w nową dekadę życia, na jej urodzinowej imprezie zabrakło jednej z najważniejszych osób – mowa rzecz jasna o Władimirze Putinie, nieobecnym u boku "ukochanej".

Jak informuje Se.pl, doniesienia na temat zachowania Władimira Putina ujawnił były wysoko postawiony funkcjonariusz Służb Wywiadu Zagranicznego Rosji. Na kanale w serwisie społecznościowym Telegram, generał SWR napisał, że Alina Kabajewa mogła liczyć "tylko" na kosztowne podarunki od kochanka, czyli kwiaty i brylantową tiarę.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Zobacz też: Putin poza Moskwą. Ekspert o możliwych sobowtórach
Prezydent odmówił udziału nawet w uroczystościach rodzinnych z okazji 40. urodzin swojej konkubentki Aliny Kabajewej. Putin dziś tylko pogratuluje Alinie, wręczając jej kwiaty i bajecznie kosztowną tiarę ozdobioną czterdziestoma brylantami – cytuje tajemniczego informatora se.pl.

- Nie jest jasne, czy wydarzenie to można uznać za nieoficjalną koronację Kabajewej, ale ona wśród swoich bliskich przedstawia to wydarzenie właśnie w ten sposób - dowiadujemy się z cytowanego przez se.pl źródła.

Alina Kabajewa mogła liczyć na wsparcie członków rodziny, których nie zabrakło u boku byłej gimnastyczki w dniu urodzin. Sam Władimir Putin rzekomo boryka się z poważnymi problemami zdrowotnymi i właśnie to zmusiło prezydenta, otoczonego przez lekarzy specjalistów, do pozostania w łóżku. Informator spekulował, że jeśli Putin pojawi się publicznie w najbliższym czasie, będzie to w rzeczywistości sobowtór.

Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić