Koleżanka oceniła Szymona Hołownię. Nie dostał szóstki

178

Szymon Hołownia od niedawna działa w roli marszałka Sejmu. Jego poczynania budzą skrajne emocje. Jedni uważają, że radzi sobie doskonale, a inni (przede wszystkim zwolennicy PiS) mają dużo uwag do byłego gwiazdora TVN-u. Teraz Hołownię oceniła m.in. koleżanka z koalicji 15 października.

Koleżanka oceniła Szymona Hołownię. Nie dostał szóstki
Szymon Hołownia (PAP)

Szymon Hołownia wprowadził do Sejmu bardzo oryginalny styl marszałkowania. Nic dziwnego w tym, że jego poczynania budzą emocje - zarówno te pozytywne, jak i negatywne. Obok działalności Hołowni bezsprzecznie nie da się przejść zupełnie obojętnie.

Entuzjazmu Hołownia nie wzbudza przede wszystkim wśród zwolenników i polityków Prawa i Sprawiedliwości. - Wprowadza najgorsze standardy do Sejmu. I do tego pod płaszczykiem miłości - grzmiał Jan Dziedziczak.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: "Hejt przeniósł się do TV Republika". Wypowiedź Króla szokuje

A jak o Hołowni mówią politycy z koalicji 15 października? - Szymon Hołownia w odróżnieniu od pani marszałek Witek czy pana marszałka Kuchcińskiego, o panu Terleckim nie wspominając, dopuszcza do głosu opozycję. I to należy bardzo wyraźnie podkreślić. Do tego potrafi rozładować atmosferę w trudnych sytuacjach, które niewątpliwie i były i są jeszcze przed nami - ocenił minister sportu Sławomir Nitras, cytowany przez "Super Express".

Katarzyna Kotula oceniła Szymona Hołownię

Minister ds. równości Katarzyna Kotula też zabrała głos ws. Szymona Hołowni. Oceniła go w skali szkolnej - szóstki nie postawiła, ale zabrakło naprawdę niewiele. - Piątka z plusem, mówię to jako nauczycielka - przekazała za pośrednictwem "SE".

A co o Hołowni sądzi Arkadiusz Myrcha z PO? - Ma swój oczywiście charakterystyczny, dość barwny sposób, ale to też jest jego atut, zwłaszcza, że zderza się z dość takim często chamskim i prowokacyjnym językiem posłów PiS. Na razie Szymon Hołownia ze swojej roli wywiązuje się znakomicie - powiedział tabloidowi.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić