o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
NM
|

Koniec koalicji z PiS-em? Zbigniew Ziobro zabrał głos

19
Podziel się

Zdaniem Zbigniewa Ziobry "jest jeszcze czas na rozmowę", aby "wyciągnąć wnioski z kryzysu", który trwa obecnie na prawicy. Tak prokurator generalny komentował obecny konflikt, a także to, jaki może on mieć wpływ na przyszłość koalicji.

Koniec koalicji z PiS-em? Zbigniew Ziobro zabrał głos
Zdj. ilustracyjne. (Getty Images, Attila Husejnow, SOPA Images, LightRocket)
bDeLInfp

Trwają rozmowy na temat przyszłości koalicji. Solidarna Polska, PiS i Porozumienie nie dogadują się w kwestii ustawy, o której głośno jest w ostatnim czasie - ustawy o ochronie zwierząt.

W trakcie głosowań Zjednoczona Prawica nie doszła do porozumienia. Wśród głosujących, którzy wstrzymali się od głosowania, było 15 posłów Polski Razem Jarosława Gowina. Sam prokurator generalny, Zbigniew Ziobro, głosował przeciw ustawie. W PiS-ie natomiast 38 posłów opowiadało się za niewprowadzaniem ustawy.

bDeLInfr
Ten projekt ma przed sobą wielką przyszłość - stwierdził Ziobro, dzieląc się opinią na temat całokształtu koalicji.

I choć sprawa jest skomplikowana, a dzisiejsze rozmowy bardzo trudne dla całej Zjednoczonej Prawicy, to jednak Zbigniew Ziobro z nadzieją patrzy w przyszłość.

To jest projekt, który ma przed sobą wielką przyszłość, może jeszcze wiele uczynić, żeby Polakom żyło się lepiej - ocenił, cytowany przez Wirtualną Polskę.

Zdaniem prokuratora generalnego "jest jeszcze czas na rozmowę". Podczas konferencji prasowej Zbigniew Ziobro wskazał, że Solidarna Polska nie złamała żadnego z punktów programowych PiS.

bDeLInfx
Musimy szukać rozwiązań, by łączyć wszystkie racje, by realizować program. (...) Możemy wyciągnąć wnioski z tego kryzysu. (...) Mam nadzieję, że wzmocni on nas, jako koalicję - powiedział Ziobro.

Michał Kamiński bezwzględny dla premiera. "Mateusz Morawiecki nie radzi sobie z rządzeniem"

bDeLInfS
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(19)
adam
4 tyg. temu
mam wrażenie, że jest tam coś więcej niż futrzaki i ustawa "bezkarnościowa" prawdopodobnie Ziobro gdzieś poważnie uderzył, albo bezpośrednio w Prezesa albo w kogoś w jego najbliższym otoczeniu.
olka
4 tyg. temu
Ha ha ha krzywdy sobie nie zrobią.
1234
4 tyg. temu
Zjednoczona Prawica jest dobrem tak jak NSDAP
bDeLInfT
SSSSSSS
4 tyg. temu
Bzdura nie o tej ustawie mowa . Pis bez problemu by ją przegłosował z lewicą i PO . TU CHODZI O USTAWĘ O BEZKARNOŚCI !!!! HEHEHE
Swojak
4 tyg. temu
Pisowcy się już pogubili z tymi ustawami miały być ustawy które są potrzebne dla ludzi a tu mieliśmy jakieś koszmary ,ustawą kagancowa, ,ustawą gaciowa, i tak dalej
Najnowsze komentarze (19)
realnie
3 tyg. temu
Znowu mamy tłuste koty ? Jak nie wiadomo o co chodzi, to zawsze chodzi o pieniądze. Każdy umie robić dobrą minę i rządzić, gdy na stole ma górę dodrukowanej gotówki do rozdania, bez żadnych konsekwencji. Sztuką jest rozpędzić gospodarkę tak, by to ona generowała nadwyżki gotówki. Inaczej to obieramy kurs na Koreę Półn. Sobie będą drukować, a narodowi będą zakazywać lub kontrolować działalność.
ooo
4 tyg. temu
futrzaki produkcja: 1 chiny 2 dania 3 polska, bez polski skorzysta dania, pewnie jest bardzo chojna dla naszych politykow, skoro ci "nasi" zupelnie cicho oddali dunczykom takze wplywy na naszych wodach terytorialnych na Baltyku.
Edi
4 tyg. temu
Ziobri uderzyl w morawieckiego I jego zone o korupcje I o to cala szopka
Łukasz
4 tyg. temu
Jeśli dojdzie do wyborów glosuje na Solidarna Polskę Ziobry - jedyny który troszczy się o los i byt ludzi.
koalicja
4 tyg. temu
Marka KOńczy się
pani Basia
4 tyg. temu
Ludzie Ziobry stracą intratne posady w spółkach skarbu państwa, taka karę przewiduje prezes
LOVE18.PL
4 tyg. temu
⭐Największy Portal Randkowy w Polsce! Sprawdź i znajdź kobietę już dziś⬆️
msa
4 tyg. temu
kryzysu nie ma p. ziobro.kryzys sam pan stwarza nie godzac sie na ustawe.z drugiej strony co ta ustawa panu przeszkadza.jesli ustawa dla pana jest taka wazna i stawiasz sie pan okoniem to bedziesz pan abdykowal.wszakze krol jest tylko jeden i to on wlasnie rozdaje karty.
bDeLInfL
taka prawda
4 tyg. temu
JEST prezes!
taka prawda
4 tyg. temu
JEST prezes!
ddd
4 tyg. temu
Klękną na kolana, będą dziś przepraszać całą noc i całować prezesa po stopach i da im kolejną szansę takie są realia tej koalicji. Jest prezes i są niepoważne pionki.
Jego Nick
4 tyg. temu
Jarek przeczołga przystawki, pokaże im miejsce w szyku i spokój wróci na stanowisko kierowania państwem, tzn. na Nowogrodzką
Twój Nick
4 tyg. temu
Zbysiu, wracaj na smycz ! Masz za dużo do stracenia !
Gość
4 tyg. temu
Zbynio EWIDENTNIE!!! tnie prezesa,w celu zostania nim i to od razu, wykorzystując do tego swoich z mafii nie tylko więziennej...w tle BIG!!!kasa i wpływy w spółkach...
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić