JKM| 
aktualizacja 

Kontrowersyjny finał Top Model 2020. Kiedy i gdzie oglądać? Kto trafił do finału sezonu?

1

Finał 9. sezonu "Top Model" 2020 odbędzie się już koniec listopada. Do ostatniego odcinka programu TVN awansowała trójka uczestników. Kiedy dokładnie odbędzie się finał "Top Model" 9 i kto w nim wystąpi?

Kontrowersyjny finał Top Model 2020. Kiedy i gdzie oglądać? Kto trafił do finału sezonu?
Finał "Top Model". Kiedy i gdzie oglądać, kto wystąpi w ostatnim odcinku? (Instagram)

O której i gdzie w TV można obejrzeć finał "Top Model"? Jacy uczestnicy awansowali do ostatniego odcinka programu? Sprawdzamy i odpowiadamy na pojawiające się pytania o to, kiedy odbędzie się finał "Top Model" w 2020 roku oraz kto powalczy w nim o zwycięstwo.

Finał 9. Sezonu "Top Model". Kiedy i gdzie obejrzeć?

Fani programu TVN chętnie poszukują w sieci informacji na temat tego, kiedy odbędzie się finał "Top Model". Mamy znakomite wieści – wszystkie szczegóły na temat ostatniego odcinka serialu są już znane. Finał 9. sezonu "Top Model" odbędzie się w środę, 25 listopada.

O której godzinie odbędzie się premiera ostatniego odcinka? Finał programu "Top Model" ukaże się tradycyjnie o godzinie 21:30 na antenie stacji TVN. Zmagania pretendentów do tytułu najlepszego modela w Polsce będzie można także obejrzeć online na internetowej platformie Player.

"Top Model" to polski program telewizyjny typu reality-show, emitowany na antenie TVN od 8 września 2010. Oparty jest na amerykańskim formacie America’s Next Top Model. Do 2013 udział w nim brały tylko kobiety, jednak od 2014 uczestniczą w nim również mężczyźni.

Kto wystąpi w finale "Top Model"? Wielki skandal w tle

Tegoroczne zmagania o wejście do finału 9. sezonu "Top Model" były bardzo zacięte. Wyjątkowo miały w nim wystąpić cztery osoby. Prowadzący program TVN zdecydowali jednak o zdyskwalifikowaniu jednego z uczestników.

W związku z tym w finale 9. sezonu Top Model wystąpią 3 osoby. Będą to dwie kobiety i jeden mężczyzna. Zdaniem jurorów na finał "Top Model" 2020 zasłużyli:

  • Weronika Kaniewska,
  • Mikołaj Śmieszek,
  • Patrycja Sobolewska.

W finale polskiej edycji "Top Model" 2020 miał pojawić się także obywatel USA Dominic D'Angelica. Na dzień przed emisją programu, został on jednak wyrzucony przez producentów z programu. Powodem jest burzliwa przeszłość uczestnika.

W poniedziałek pojawiły się informacje, że Dominic D'Angelica był skazany w Stanach Zjednoczonych za przestępstwo seksualne. O sprawie poinformowała instytucja Operation Care, która wspiera ofiary przemocy seksualnej i domowej. Niedoszły finalista "Top Model" trafił do amerykańskiego rejestru przestępców seksualnych po skazaniu za czynności seksualne z osobą nieletnią.

Obejrzyj także: Klaudia El Dursi pokazała film z castingu do "Top Model"

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić