o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Mateusz Domański
Mateusz Domański
|

Koronawirus w Polsce. Przerażająca wizja eksperta. Mówi, ile zakażeń może być w październiku

76
Podziel się

Tak źle w naszym kraju jeszcze nie było. W piątek odnotowano aż 1587 nowych przypadków koronawirusa. Zakażeń może być jeszcze więcej. Wizja jednego z ekspertów zdecydowanie nie napawa optymizmem.

Koronawirus w Polsce. Przerażająca wizja eksperta. Mówi, ile zakażeń może być w październiku
Koronawirus w Polsce. Niepokojąca prognoza eksperta (Wirtualna Polska)
bDplkJJx

W piątek padł nowy rekord zakażeń koronawirusem w naszym kraju. W porównaniu do dotychczasowych przyrostów, 1587 przypadków to wręcz gigantyczny wynik. Nie brakuje osób, które bardzo się tym zaniepokoiły.

To, w jakim kierunku zmierza epidemia koronawirusa, jest uważnie analizowane przez ekspertów. Jednym z nich jest dr Franciszek Rakowski z Interdyscyplinarnego Centrum Modelowania Matematycznego i Komputerowego Uniwersytetu Warszawskiego.

bDplkJJz
Przygotowaliśmy kilka scenariuszy możliwego rozwoju epidemii (…). Jednym z nich się poruszamy - powiedział w programie "Newsroom".

Koronawirus w Polsce. 2-3 tys. przypadków w październiku!?

W ocenie doktora Rakowskiego, październik może nam przynosić jeszcze większe wzrosty zakażeń. Uważa, że niebawem zachorowań może być nawet 2-3 tys. dziennie.

Musimy się pilnować, śledzić trendy i to już jest do dyspozycji rządu, jakie decyzje podejmie - zaznaczył ekspert.
bDplkJJF

Dane przekazywane przez Ministerstwo Zdrowia pokazują, że sytuacja nie jest najlepsza. Przede wszystkim trzeba pamiętać o utrzymywaniu dystansu społecznego i o zakrywaniu twarzy.

Zobacz także: Koronawirus w Polsce. Eksperci przewidzieli ten rekord. "Poruszamy się jednym ze scenariuszy"
bDplkJKa
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(76)
poparte
2 miesiące temu
Jaki procent zarażonych wymagało hospitalizacji? Do tej pory koronawirusa przeszło 84,396. W sumie przeszło więcej, ale 84,396 to przypadki wpisane do statystyk. Bo Bóg jeden wie ile osób przeszło go i nawet o tym nie wiedzą. Albo ile osób jest wpisanych w statystyki, a tak naprawdę nie miało koronawirusa, bo te testy to wielki shit. Są tak wiarygodne jak politycy.
Bat Chłopski
2 miesiące temu
Najlepiej by było jakbyśmy po kilka razy w miesiącu chodzili do apteki na zakupy. Jak nie po suplementy diety to po szczepionki. Najlepiej dla firm farmaceutycznych ale niekoniecznie dla człowieka.
Sabat
2 miesiące temu
Tak :) A świstaki zawijały je w sreberka
bDplkJKb
Damian
2 miesiące temu
Coraz więcej ludzi dostrzega, że z tym koronawirusem to wielka ściema. Cieszy Mnie, że W Narodzie rośnie świadomość :)
Izi
2 miesiące temu
No pewnie. Na tysiąc testów kilka pozytywnych i to sami bezobjawowy. A objawowy wychodzi negatywny bardzo często. Kumpela robi te testy to mówi że loteria
Najnowsze komentarze (76)
DrAlban
2 miesiące temu
Tak czy inaczej wirus i tak przejdzie okolo 75 % OgOlu i nic tego niezaprzeczalnie nie zmieni ;) tyle w temacie !!!
Shortcut
2 miesiące temu
ale są i plusy.. nie będzie grypy :P
proste
2 miesiące temu
ekspert bierze za to kasę żeby udowodnić że jest do czegoś potrzebny.Wieć jego straszenie nie dziwi
Tomi
2 miesiące temu
Nie ma żadnego wirusa to tylko klamstwa mające na celu ograniczenie praw człowieka i zaoszczędzenie pieniędzy przez szpitale bo teraz służba zdrowia nie oddaje swoich usług w 100 % a więc mają mniejsze koszty a płacić im nadal trzeba.
BUAHHHA6666
2 miesiące temu
Weźcie się leczcie wy wszyscy co tak straszycie, mnie to spływa i tak sie nie zaszczepię NIGDY NIGDY NIGDY bo taki jest cel tego straszenia@!!!!!!!!!!!
Wkurzony
2 miesiące temu
Ludzie. Obudźcie się. Rok w rok od stuleci w tym okresie roku ludzie chorują na grypę i inne podobne wirusy i koronowirusy. Tylko teraz zmienili na dziwną nazwę covid 19 i tym straszą ludzi.
KRAŚNIK
2 miesiące temu
U nas już dawno w KRAŚNIKU wiemy że to 5G produkuje wirusa
Asd
2 miesiące temu
Mam juz dość!! Kiedy idziemy na ulice zrobic troche dymu?
bDplkJJT
jasiek
2 miesiące temu
Czym robić testy jak wirus zmienia się z pogodą.. Nie ma dobrych testów tylko medycy biorą kasę.. Lepiej niech wezmą się za siebie... Kto tak na produkował tych zarażonych...może musi ?????
Vendetta
2 miesiące temu
Mam juz dość!! Kiedy wyjdziemy na ulice zrobic troche dymu?
Chłop ze wsi
2 miesiące temu
Fachowcy i eksperci. Gdzie ta choroba występuje? Gdzie ona jest??? Coś tam mówią, coś tam piszą. Ci co niby przeszli opisują straszne przypadłości jak utrata smaku i węchu, bóle głowy i gorączki-sami hipochondrycy. Jak się im pisze, że to zwykle objawy jak przy przeziębieniu to odbijają piłeczkę, że grypa to przy tym pikuś. Typowe dla hipochondryków i łowców sensacji. Umówmy się, wirus jest i jak przy grypce 1/1000 przejdzie ciężej ale to nie powód do pandemii. Bzdura nad bzdury. Koronoprzestraszonym sugeruję terapię przeciw nerwicy natręctw i urojeń.
Piotr
2 miesiące temu
Po cholera mi ekspert co za moje podatki się wykształcił ją sam wam powie. Ile będzie zakarzen za darmo
PISMAKI
2 miesiące temu
W POLSCE MAMY SAMYCH EKSPERTÓW I MEDIA CO SIEJĄ PANIKĘ I CHYBA O TO TU CHODZI ILE TESTÓW WYKONANO DZIŚ ZNÓW NIE PODAJĄ BO PO CO
Fisiek
2 miesiące temu
Jedno wielkie kłamstwo
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić