Koszmar Beaty Kempy. "Nie jestem w stanie funkcjonować"

793

Beata Kempa jest uznawana za jedną z najtwardszych polskich europosłanek. Tymczasem pojawiły się bardzo niepokojące informacje na temat wiceprezes Suwerennej Polski. Wynika z nich, że europosłanka zmaga się z problemami zdrowotnymi.

Koszmar Beaty Kempy. "Nie jestem w stanie funkcjonować"
Beata Kempa (Getty Images, Mateusz Wlodarczyk)

Niektórzy uważają, że migrena to totalnie błaha przypadłość. Beata Kempa jest przykładem, że to błędne myślenie. Migreny sprawiają, że wiceprezes Suwerennej Polski regularnie doświadcza koszmarnych tortur!

Współczuję każdemu, kto wpada w taki stan. Czasem jest tak, że jak np. przemawiam, to czuję potworny ból i zastanawiam się, czy dojdę do ławy poselskiej. Ci, którzy mnie obserwują, nawet nie wiedzą, z czym się zmagam. To jest kompletny dramat, nie jestem w stanie funkcjonować - powiedziała Kempa w rozmowie z "Super Expressem" w ramach programu "Politycy od kuchni".

Oczywiście europosłanka próbuje walczyć z migreną. Sprawdzała już różne sposoby, ale niestety nie zdołała uzyskać w pełni zadowalającego efektu. Problem wraca niczym bumerang.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Rekordowa inflacja na Węgrzech. Ostrzeżenie dla Polski? Członek RPP o danych: sam jestem zaskoczony

Kempa ujawniła dziennikowi, że jej problemy zdziwiły nawet profesora, który ją leczył. Był w szoku, że osoba z tak wielkimi pokładami energii musi mierzyć się z poważnymi perturbacjami, które wywołuje właśnie migrena.

Beata Kempa walczy z migreną. Musi unikać samolotów

Polityk co prawda nie jest w stanie totalnie wyeliminować migreny, jednak dzięki nowoczesnym lekom zdołała nieco ograniczyć koszmarne dolegliwości. - Wcześniej bywało, że te migreny, potworne bóle, które mnie unieruchamiały, zdarzały się nawet 5-6 razy w miesiącu - przekazała przedstawicielka partii Zbigniewa Ziobry.

Okazuje się, że pomocny dla Beaty Kempy jest również trening umiejętności odcięcia się od sytuacji stresowych. - To trudne ćwiczenia, ale mam silny charakter, co w tym przypadku jest pomocne - podkreśliła.

Eurodeputowana musi pogodzić się z koniecznością różnych wyrzeczeń. Przez migrenę nie może zbyt często latać samolotem. Gdy podróżuje w ten sposób, to podróże "odchorowuje półtora dnia".

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić