o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
A. M.
|

Koszmar w Londynie. Okrutna śmierć dziecka. Miała dopiero 5 lat

49
Podziel się

Dziewczynka, która została zaatakowano nożem w Londynie to pięcioletnia Sayagi Sivanantham. Policja prowadzi szczegółowe śledztwo w sprawie jej śmierci.

Koszmar w Londynie. Okrutna śmierć dziecka. Miała dopiero 5 lat
5-letnia ofiara Sayagi Sivanantham (Twitter.com)
bDgdOemt

Do tragicznego zdarzenia doszło we wtorek w południowo-zachodniej części Londynu. Funkcjonariusze dotarli pod adres około godziny 16:00 po powiadomieniu o dwóch rannych osobach. 5-letnia Sayagi i 35-letnia kobieta, zostały znalezione na miejscu zdarzenia z zagrażającymi życiu ranami po ataku nożem.

Obie trafiły natychmiast do szpitala. Wkrótce potem okazało się, że dziewczynka nie żyje. Kobieta pozostaje w stanie krytycznym w szpitalu. Nie dokonano żadnych aresztowań. Policja twierdzi, że Sayagi znała tę kobietę i nie szuka nikogo innego w związku z tym zdarzeniem.

bDgdOemv

Elsa Gonzales, która mieszkała po sąsiedzku od lat, usłyszała krzyki i płacz, dochodzące z mieszkania obok. To ona znalazła kobietę i dziecko w sypialni. "Widziałem kobietę leżącą na podłodze w kałuży krwi" - powiedziała agencji prasowej PA.

Do sprawy odniósł się także Główny Inspektor Policji Justin Howick. Podkreślił, że śledztwo jest jeszcze na bardzo wczesnym etapie. Uspokoił także lokalną społeczność.

To jest tragiczny incydent i bardzo ciężko pracujemy, aby w pełni zrozumieć, co się stało. Chociaż wiem, że jego skutki będą, co zrozumiałe, szokiem i smutkiem dla lokalnej społeczności, proszę mieć pewność, że nie szukamy nikogo innego w związku ze śmiercią Sayagi i nie ma powodu do niepokoju - mówił Główny Inspektor Policji Justin Howick.

Koronawirus w Polsce. Paweł Kukiz opisuje "koszmar" swojej córki w szpitalu

bDgdOemW
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(49)
gosc
4 miesiące temu
To po londyńsku napisane?
Ewa
4 miesiące temu
Nic nie rozumiem z tego artykułu, autor chyba był na prochach. Dziewczynka znała te kobietę - czyli to nie była matka? Policja nie szuka nikogo innego - czyli to ta kobieta ją zabiła? Obie trafiły z ranami od noża - czyli rozszerzone samobójstwo popełnione przez nie-matkę? Autorze, napisz to jakoś po ludzku.
Gość
4 miesiące temu
Bangladesz? A może fawele w Rio de Janeiro? Bagdad? Ach, nie! To nowa Europa lewaków, oczywiście wszystko dla nas, żeby nas ubogacić kulturowo i zapewnić atrakcje na co dzień.
bDgdOemX
What u saying
4 miesiące temu
W tym artykule jest więcej błędów niż ja mam włosów na głowie A mam dopiero 37 lat Ten kto to pisał a mianowicie przetłumaczył z Ang.na Polski używając tłumacza Google to powinien się zastanowić nad sensem swojej pracy, gdyż z dziennikarstwem nie ma to nic wspólnego
Krecha
4 miesiące temu
No ja wierzę że nie szukają sprawcy bo znalezienie to rasizm
Najnowsze komentarze (49)
b0b
4 miesiące temu
cza czym innym tumaczyc niz guglem bo nic nie rozumiec
jas
4 miesiące temu
kto to pisal
Sylwia
4 miesiące temu
W szkole uczyli czytania ze zrozumieniem, ale ten artykuł mnie przerasta. Poza tym sam fakt, że dziewczynka zginęła od noża bardzo przykry.
nick nick
4 miesiące temu
Bardzo bełkotliwy artykuł, autor nie uważał w szkole na języku polskim.Nie wiadomo kto , co, komu zrobił i dlaczego.Polska język, trudna język.
kolo
4 miesiące temu
Czy ktoś wie o co chodzi i jakie były związki między kobietą o dzieckiem? Ten tekst to chyba jakiś Hindus pisał.
Joter
4 miesiące temu
Autor ,a o czym ty właściwie?
POZORY MYLĄ!
4 miesiące temu
Na Żoliborzu, w małym domeczku  pomiędzy ludźmi - ot po sąsiedzku,  sam, bez teściowej, dzieci i żony,  mieszkał staruszek pewien zmarszczony.  Jako, że kotów hodował parkę  pokrytą sierścią miał marynarkę.  Do tego jeszcze w skarpetach dziury  co dopełniały obraz ponury.  Cicho się jakoś po świecie plątał,  ni prawa jazdy, ni w banku konta...  Z rodziny został sam, z bratanicą  - co wielokrotną była dziewicą.  Miał ten staruszek do władzy parcie  i o tę władzę walczył zażarcie.  Wreszcie na przekór całemu światu  zbudował sobie partię frustratów,  która na skutek losu przekory  w końcu wygrała w Polsce wybory  i bez wątpienia za ich przyczyną  okropnie nam się dziadek "rozwinął".  Realizując swój pomysł śmiały  podporządkował sobie Kraj cały.  Rozdawał "stołki" i kasę dzielił  tłumacząc reszcie obywateli,  że choć jest kiepsko i gorzej będzie  to on ich dobro wciąż ma na względzie,  nie czerpiąc z tego korzyści żadnych  - sam skromny, biedny i nieporadny.  Aż nagle szarym styczniowym świtem  w świat poszły wieści niesamowite,  że to nie tylko dom i dwa koty  lecz jeszcze kilka miliardów złotych ....  tak pomalutku do grosza grosik...  biedny dziadunio Polsce "zakosił".  WIĘC DZIŚ MĄDRZEJSI TYM DOŚWIADCZENIEM  NA PRZYSZŁOŚĆ CZUJNI BĄDŹMY SZALENIE  I NAUCZENI DZISIEJSZĄ CHWILĄ WCIĄŻ PAMIĘTAJMY..... POZORY MYLĄ!!
Egon
4 miesiące temu
Jak to GB to tylko incydent. Ot są ważniejsze sprawy, np co królowa jadła na śniadanie.
bDgdOemP
no wlasnie
4 miesiące temu
nieprzyjemny incydent tylko w sumie to nic sie nie stalo
Aneta
4 miesiące temu
To nóż ją sam zaatakował?
babcia
4 miesiące temu
Taki sprawny tłumacz,przypuszczam, ale tragedia się wydarzyła
RKl
4 miesiące temu
U nas usiłowanie zabójstwa, u nich incydent:)) Oby tak dalej.
zSDFGHJK
4 miesiące temu
TATUŚ CZY KUZYN , ALE NIE DOWIEMY SIĘ BO PRZECIĘŻ BURMISTRZEM lONDYNU JEST PAKISTAŃCZYK
Kamilqu
4 miesiące temu
Nie wiedziałam że można tak wiele pisać i w sumie nic nie napisac
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić