Królowa Elżbieta II widziana na zewnątrz. W sieci pojawiły się nowe zdjęcia

45

Brytyjczycy z zaciekawieniem śledzą ostatnie kroki Elżbiety II. Królowa po nieobecnościach na niektórych wydarzeniach wybrała się na chrzciny swoich prawnuków.

Królowa Elżbieta II widziana na zewnątrz. W sieci pojawiły się nowe zdjęcia
Królowa podróżowała samochodem (Twitter)

Stan zdrowia królowej Elżbiety II rodzi wiele znaków zapytania. W zeszłym miesiącu monarchini przebywała w szpitalu, a następnie ograniczyła swoją aktywność. Nie uczestniczyła przez to w niektórych wydarzeniach, takich jak m.in. nabożeństwo Niedzieli Pamięci. Zmartwieni Brytyjczycy zastanawiali się, co się dzieje z 95-latką.

Od czasu powrotu Elżbiety II do obowiązków każde jej publiczne pojawienie się wzbudza ogromne emocje. Tak było w przypadku ostatniej aktywności królowej, która została zauważona przez fotoreporterów 21 listopada. Monarchini była widziana w towarzystwie swojej ochrony podczas podróży samochodowej. 95-latka opuszczała Windsor Great Park, aby udać się na bardzo ważne nabożeństwo.

Królowa miała ogromne powody do świętowania. Monarchini wybrała się 21 listopada na chrzest swoich prawnuków. Podczas nabożeństwa, które rozpoczęło się o godzinie 17, ochrzczone zostało pierwsze dziecko księżniczki Eugenii i Jacka Brooksbanka oraz trzecie dziecko Mike'a i Zary Tindallów. Wewnętrzne źródło powiedziało "The Sun" była bardzo chętna do udziału w tych uroczystościach.

To radosna rodzinna okazja i czas wielkich uroczystości po trudnym okresie dla niektórych członków rodziny królewskiej, w tym samej królowej - powiedziało wewnętrzne źródło w rozmowie z "The Sun".
Zobacz także: Dziennikarz zapytał o najnowszy sondaż. Takiej odpowiedzi się nie spodziewał
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić