Kupili sałatę w Aldi. W środku znaleźli prawdziwego potwora

29

Pewna australijska rodzina po zrobieniu zakupów w sklepie Aldi dokonała przerażającego odkrycia. W sałacie znajdował się mały wąż, którego ukąszenie może być niebezpieczne. Sklep nie wie jak wąż mógł się znaleźć w sałacie.

Kupili sałatę w Aldi. W środku znaleźli prawdziwego potwora
Mały wąż znajdował się w sałacie. (Facebook, Lesley Kuhn)

Rodzina z Sydney w Australii dokonała przerażającego odkrycia po powrocie z zakupów w Aldi. Lesley Kuhn i jej syn znaleźli w sałacie małego węża. Swoją historią podzielili się w poście na Facebooku, ostrzegając przy tym innych, by dokładnie sprawdzali swoje zakupy.

Sprawdź dokładnie swoją sałatę. Ostatniej nocy mój syn znalazł małego węża w sałacie rzymskiej z Aldi - napisała na Facebooku Lesley.

Wąż w sałacie mógł być jadowity

Lesley w komentarzach potwierdziła, że ​​wąż wciąż żył, gdy go znalazła. Skontaktowała się z Wildlife Information, Rescue and Education Service (WIRES) i poprosiła o pomoc. Jeden z pracowników zabrał węża, informując rodzinę o tym, że dorosłe osobniki mogą być niebezpieczne dla człowieka.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Sieć sklepów Aldi natychmiast zareagowała na te doniesienia. Rzecznik prasowy przekazał news.com.au, że nie wie jak wąż mógł się znaleźć w sałacie, ale sprawa na pewno zostanie wyjaśniona.

Współpracowaliśmy z klientem i zespołem WIRES, aby móc zidentyfikować naturalne środowisko węża, którym z pewnością nie jest sklep Aldi. Dziękujemy firmie WIRES za wsparcie w tej sprawie. Ściśle współpracujemy z naszym dostawcą produktów, aby zbadać, jak mogło dojść do tego incydentu - powiedział mężczyzna.

Na nieszczęście dla Australijczyków, znalezienie węża w różnych niespodziewanych miejscach to codzienność. W zeszłym roku Michael Hilliard z Bunya w stanie Queensland znalazł podczas remontu kuchni wschodniego brązowego węża, który jest uznawany za najbardziej jadowitego węża lądowego na świecie i odpowiada za ponad połowę zgonów spowodowanych ukąszeniami węży.

Zobacz także: Orlen dostał zgodę, Agora nie. Szef UOKiK: "zupełnie inne transakcje
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić