Lech Wałęsa w wannie. Były prezydent pokazał za dużo?

440

Lech Wałęsa jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Jego profil w każdym tygodniu zalewają dziesiątki fotografii, głównie ze spotkań w gdańskim biurze byłego prezydenta. Nie brakuje też wspomnień, a nawet politycznych memów. Zmęczony codziennymi obowiązkami Wałęsa postanowił w końcu udać się na wyśnione "zabiegi medyczno-lecznicze". Od razu widać, że ciało i dusza młodnieją po takim relaksie. Pojawiają się jednak opinie, że Lech Wałęsa przesadza z publikacją zdjęć i pokazuje na Facebooku za dużo.

Lech Wałęsa w wannie. Były prezydent pokazał za dużo?
Lech Wałęsa podzielił się na Facebooku nowymi zdjęciami. Zaskoczeni? (Facebook, Lech Wałęsa)

Lech Wałęsa w wannie, na masażu, z nogami zanurzonymi w wodzie... Zabiegi medyczne byłego prezydenta i laureata Pokojowej Nagrody Nobla zostały uwiecznione na zdjęciach, które błyskawicznie obiegły internet. Nic w tym dziwnego, bowiem nie co dzień widzimy fotografie znanego na całym świecie polityka o podobnym charakterze. Lechowi Wałęsie zdarza się zaskoczyć obserwatorów dość często. Nietypowe ruchy 78-latka w mediach społecznościowych u jednych wywołują uśmiech na twarzy, zaś w innych budzą uczucie wstydu oraz zażenowanie.

Zdrój, zabiegi i spotkania - napisał Lech Wałęsa pod najnowszą porcją fotek.

Lech Wałęsa w wannie. Zdjęcie wrzucił do sieci

Pośród zupełnie zwyczajnych fotografii, znaleźć można i takie, które przedstawiają byłego prezydenta w dość nietypowych pozach. Czy tak ikonicznej postaci wypada publikować zdjęcia w szlafroku czy w wannie? A może Lech Wałęsa pokazał fanom trochę za dużo?

Trwa ładowanie wpisu:facebook
Trzy lata temu też zrobiłam takie zdjęcia w Lądku, w Wojciechu. Pozdrawiam Pana serdecznie i życzę dużo, dużo zdrowia. Mnie pobyt w szpitalu sanatoryjnym Stanisław bardzo pomógł - napisała pani Hanna w komentarzu pod postem.

Różnice między pokoleniami są bardzo widoczne w mediach społecznościowych. Inne jest też spojrzenie, co można, a czego nie powinno się robić na Facebooku. Na forach poświęconych polityce młode osoby często drwią z zaskakującego sposobu komunikacji Lecha Wałęsy z obserwatorami w sieci.

Hahaha! Prezydent, na którego zasługuje Polska - napisał do nas ironicznie czytelnik portalu o2.pl, gdy zobaczył załączone w tym artykule zdjęcia Lecha Wałęsy.
Trwa ładowanie wpisu:facebook

Nie ulega wątpliwości, że przykryty tylko ręcznikiem były prezydent to niecodzienny widok, nawet na facebookowej tablicy, gdzie w dzisiejszych czasach ujrzeć można już niemal wszystko.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Co sądzicie o zdjęciach publikowanych przez Lecha Wałęsę? Czekamy na Wasze opinie w sekcji komentarzy.

Zobacz także: Lech Wałęsa ocenił Rafała Trzaskowskiego i Borysa Budkę. Trafnie?
Autor: PTA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić