Legnica. Dwie osoby nie żyją. Ciała znalazł sąsiad

W sobotę (27 czerwca) w Legnicy w jednym z mieszkań znaleziono ciała dwóch osób. Okoliczności ich śmierci bada policja.

Zdjęcie poglądoweZdjęcie poglądowe
Źródło zdjęć: © policja | policja
Rafał Strzelec

Jak podaje "Gazeta Wrocławska", policja otrzymała zgłoszenie w sobotę około godz. 23.00. Mężczyzna będący sąsiadem zmarłych znalazł ich ciała po wejściu do mieszkania.

Zmarli to 51-letnia kobieta i 66-letni mężczyzna. Według wstępnych ustaleń para spożywała wcześniej alkohol. Na ten moment przyczyna ich śmierci nie jest znana.

- Na obecnym etapie postępowania nie stwierdzono śladów ani okoliczności wskazujących na udział osób trzecich - wskazała w rozmowie z "Gazetą Wrocławską" kom. Jagoda Ekiert z Komendy Miejskiej Policji w Legnicy.

Ciała kobiety i mężczyzny zostały zabezpieczone na potrzeby sekcji zwłok. Wyjaśni ona, jaka była przyczyna śmierci pary.

Wybrane dla Ciebie