Mateusz Domański
Mateusz Domański| 
aktualizacja 

"M jak miłość". Zaskakujące wyznanie w serialu. Kamila idzie za ciosem

4

Myśleliście, że to tylko niewinny flirt i skończy się wyłącznie na pocałunku? Nic z tych rzeczy. Kamila idzie za ciosem. W 1545. odcinku "M jak miłość" wyzna miłość Piotrowi Zduńskiemu!

"M jak miłość". Zaskakujące wyznanie w serialu. Kamila idzie za ciosem
Kamila wyzna miłość Piotrowi (Kadr TVP)

Kryzys w małżeństwie Zduńskich trwa w najlepsze. W 1545. odcinku Piotr zostanie wystawiony na kolejną gigantyczną próbę.

Wszystko zacznie się od tego, że Budzyński przekaże Kamili, że nie będzie dłużej współpracowała z Piotrem. Jej nowym partnerem w wykonywaniu służbowych obowiązków zostanie Gryc. Jabłońska wścieknie się.

Jak pisze "Fakt", niczym burza wypadnie z kancelarii. Po powrocie natomiast dokona czegoś, czego nie spodziewało się pewnie zbyt wiele osób.

"M jak miłość". Zaskakujące słowa Kamili

Nie potrafię się z tym pogodzić. Kinga ma wszystko: ciebie, dzieci... A ja nie mam nic. Myślisz, że dla mnie to komfortowa sytuacja? - rzuci Kamila w kierunku Piotra (cyt. za "Fakt").

Mężczyzna zapyta, o co jej chodzi. - Nie chciałam tego, nie planowałam, ale… stało się. Zakochałam się w tobie… - wyzna wówczas Kamila.

1545. odcinek "M jak miłość" zostanie wyemitowany w TVP2 24 listopada o godzinie 20:55. Na pewno warto oglądać, bo emocji nie zabraknie...

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić