Maciej Wąsik złożył żonie urodzinowe życzenia. "Dzielna dziewczyna"

180

Roma Wąsik obchodzi urodziny. Z tej okazji jej mąż zamieścił na platformie X krótki wpis, w którym nazwał żonę "dzielną dziewczyną". To określenie sprowokowało niektórych internautów do napisania kąśliwych komentarzy. W roli głównej – nieszczęsny termostat.

Maciej Wąsik złożył żonie urodzinowe życzenia. "Dzielna dziewczyna"
Urodziny Romy Wąsik. Internauci bezlitośni (Agencja Wyborcza.pl, X, Sławomir Kamiński)

Romualda Wąsik świętuje dzisiaj (30 kwietnia) urodziny, o czym jej mąż przypomniał w krótkim wpisie zamieszczonym na platformie X.

Dziś są dwudzieste pierwsze urodziny mojej Kochanej Żony - Romy! Dzielna dziewczyna! - napisał Maciej Wąsik.

Wypominanie wieku jest sporym nietaktem, w tej sytuacji doprecyzujemy jednak, że Roma Wąsik urodziła się w 1978 roku w Warszawie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Kiedy w Polsce euro? "Nie spełniamy kryteriów"

W urodzinowym wpisie nie zabrakło też zdjęcia, na którym widzimy uśmiechniętą, zrelaksowaną parę.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Przypomnijmy: o Romualdzie Wąsik stało się głośno po zatrzymaniu jej męża w związku z aferą gruntową. Żona wspierała męża, gdy ten przebywał za kratkami. Udzieliła też wywiadu w Telewizji Republika, który stał się viralem.

Romualda Wąsik powiedziała wówczas, że odkąd zatrzymano jej męża, w domu panuje chłód.

Myślę, w domu jest za zimno. Powinnam zrobić cieplej, ale jak ja mam to zrobić? To zawsze robił on. Wie pani redaktor, ja dzisiaj jak do niego przyszłam, to się zapytałam, jak mam zwiększyć temperaturę na tym urządzeniu, żeby zrobiło się odrobinę cieplej. Wytłumaczył mi – mówiła Roma Wąsik w rozmowie z Danutą Holecką.

Internauci nie mieli litości

Choć od osławionego wywiadu minęło już kilka miesięcy, internauci nadal pamiętają przejmującą opowieść i chyba nieprędko o niej zapomną. Można się o tym przekonać, przeglądając komentarze pod wpisem Macieja Wąsika. Wielu internautów zamieściło życzenia urodzinowe, ale nie obyło się też bez złośliwości.

"Tylko z termostatem jej nie wyszło… taka dzielna", "A czy nauczyłeś ją obsługiwać termostat? Bo to tak nie przystaje dzielnej dziewczynie, żeby nie umiała sprzętu domowego obsługiwać", "Pan nauczy żonę obsługi ogrzewania, tak w razie W!", Dbaj o żonę i naucz obslugi termostatu" - piszą internauci.

Przypomnijmy: niedawno polityk poinformował, że wobec jego żony, która pracuje w instytucji publicznej – wszczęto postępowanie dyscyplinarne, a "nadgorliwy urzędnik stwierdził, że nawoływała do demonstracji antypaństwowych". W ocenie Macieja Wąsika jego rodzinę dotykają "represje ze strony Donalda Tuska".

Autor: APOL
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić