Macierewicz w stroju zakonnicy. Mem Wałęsy wywołał burzę! "Dno"

1325

Lech Wałęsa opublikował na Facebooku mema, na którym widać Antoniego Macierewicza w stroju zakonnicy. Obrazek wywołał duże poruszenie w sieci. Na byłego prezydenta spadła fala krytyki.

Macierewicz w stroju zakonnicy. Mem Wałęsy wywołał burzę! "Dno"
Lech Wałęsa opublikował mema z Macierewiczem (AKPA)

Lech Wałęsa nie ukrywa swojej niechęci do polityków Prawa i Sprawiedliwości. Były prezydent w wywiadach oraz wpisach w mediach społecznościowych często uderza w partię rządzącą.

Tym razem oberwało się Antoniemu Macierewiczowi. Lech Wałęsa opublikował na Facebooku mema, na którym widać wiceprezesa PiS w stroju zakonnicy.

Siostra Antonina Smoleńska, patronka pomylonych - głosi podpis pod budzącym kontrowersje przerobionym zdjęciem.
Trwa ładowanie wpisu:facebook

Mem Wałęsy nie spodobał się internautom

Nie wszystkim internautom mem przypadł do gustu. Pod wpisem Wałęsy pojawiło się wiele negatywnych komentarzy.

Na tyle Pana stać, Panie Prezydencie? Dno intelektualne...
Oto prawdziwy obraz polskiej opozycji. Memy, które śmieszą tylko ludzi 50+. Oprócz tego nic - dym i pustka. Żadnego pomysłu. Żadnej refleksji po tylu latach. Tylko chamskie i żenujące śmianie się z faceta, który już nawet nie bierze aktywnego udziału w polityce. W sumie to mnie to bawi. W ten sposób totalniacy nigdy nie odzyskają władzy w Polsce i bardzo dobrze!
Słabo Panie Prezydencie. Czy Polacy muszą zawsze jad sączyć? Czy nie lepiej komunikować się efektywnie i nie brać udziału w nagonce jak tani syf z kołchozu?
Jak brzydko nam odchodzi Pan Prezydent!

Powyższe komentarze to tylko kilka kropel w całym morzu opinii. Czy Lech Wałęsa bierze je do siebie lub wyciąga z nich wnioski? Na pewno nie jest obojętny wobec zarzutów internautów. - Pomyśl o sobie - odpowiedział były prezydent na jeden z krytycznych komentarzy pod postem.

Autor: NB
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić