Macron podjął rękawicę. Zadał przeciwnikowi cios poniżej pasa

85

Ubiegający się o reelekcję prezydent Francji Emmanuel Macron został wyzwany na pojedynek bokserski. Polityk podjął rzuconą rękawicę i stanął do walki. Media obiegło nagranie, jak w koszuli i krawacie wyprowadza kolejne uderzenia. Rzecz w tym, że w pewnym momencie zadaje swojemu przeciwnikowi cios poniżej pasa.

Macron podjął rękawicę. Zadał przeciwnikowi cios poniżej pasa
Prezydent Francji Emmanuel Macron stanął w czwartek do walki bokserskiej (Twitter, LN24)

Na finiszu kampanii wyborczej często pojawiają się nieoczekiwane wyzwania. Tak było w przypadku Emmanuela Macrona, który spotkał się w czwartek z wyborcami w podparyskim Saint-Denis. W pewnym momencie podszedł do niego trener miejscowego klubu bokserskiego i zaproponował mu sparing.

Macron wyzwany na pojedynek bokserski. Stanął do walki w koszuli i krawacie

Urzędujący prezydent Francji podjął się wyzwania. Emmanuel Macron zakasał rękawy i założył białe rękawice bokserskie. Od razu wyprowadził kilka próbnych ciosów. – No dalej, uderz mnie – zwrócił się do niego przeciwnik.

Zamierzam to zrobić – odparł Emmanuel Macron.

Serwis informacyjny LN24 opublikował w mediach społecznościowych nagranie z pojedynku. Widać na nim, jak oponent Macrona uchyla się i paruje jego ciosy. Zebrana wokół publiczność wspiera prezydenta okrzykami.

Uderz go prosto między oczy – krzyczy jeden z mężczyzn.

Film pokazuje, że prezydent Francji nie słucha wskazówek. W pewnym momencie przystępuje do ataku, zadając przeciwnikowi kilka ciosów, z których część ląduje poniżej pasa.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Macron ubiega się o reelakcję. Zmierzy się z Marine Le Pen

Emmanuel Macron ubiega się o reelekcję w wyborach prezydenckich. W drugiej turze zmierzy się przedstawicielką Frontu Narodowego Marine Le Pen. W środę kandydaci starli się w debacie telewizyjnej.

Macron był bardziej agresywny, a Le Pen lepiej przygotowana niż w debacie w 2017 roku – oceniły po fakcie francuskie media.

Urzędujący prezydent uzyskał w pierwszej turze 27,85 proc. głosów. Na jego rywalkę zagłosowało 23,15 proc. wyborców.

Zobacz także: Macron krytykowany. Wiceszef MSZ: Po drugiej stronie jest zbrodniarz
Autor: JKM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić