aktualizacja 

Małgorzata Rozenek zgarnia fortunę! Ujawniono część jej zarobków

23

Małgorzata Rozenek-Majdan otwiera zestawienie najlepiej opłacanych gwiazd na Instagramie. Za jeden post potrafi zgarnąć nawet 50 tysięcy złotych.

Małgorzata Rozenek zgarnia fortunę! Ujawniono część jej zarobków
Małgorzata Rozenek-Majdan (Instagram @m_rozenek)

Ranking najlepiej opłacanych gwiazd na Instagramie został opublikowany przez "Fakt". Chyba nikogo zbyt mocno nie zdziwiło to, że otwiera go Małgorzata Rozenek-Majdan. Żonę Radka Majdana na "Insta" śledzi blisko 1,5 miliona osób.

Ile zarabia za jeden post? Dane tabloidu mówią o tym, że nawet... 50 tysięcy złotych! Najmniejsze wynagrodzenie za post sponsorowany sięga 15 tysięcy złotych.

Na drugim miejscu w rankingu "Faktu" uplasowała się Małgorzata Socha. Ona kasuje od 15 do 40 tysięcy zł za post. Trzecia lokata przypadła Julii Wieniawie (10-30 tys. zł).

Mniejsze zasięgi, mniejsza kasa

Oczywiście poziom wynagrodzeń zależy od tego, jak duże zasięgi ma dana gwiazda. Mimo mniejszej popularności od wyżej wymienionych, na niemałe pieniądze może liczyć też Klaudia Halejcio (3-15 tys. zł).

A co słychać wśród celebrytów? Okazuje się, że Adam Zdrójkowski za post sponsorowany inkasuje od 3 do 15 tys. zł, a Mikołaj Roznerski - od 5 do 20 tys. zł.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić