Marcin Lewicki
Marcin Lewicki| 

Małżeństwo zginęło z rąk córki. Wzruszające słowa księdza

113

Dorota i Adam W. zginęli z rąk swojej 27-letniej córki. Ich pogrzeb odbył się we wtorek (5 marca) w Ostródzie. Ksiądz w mowie pogrzebowej nawiązał do syna ofiar, poprosił o modlitwę za niego i wspominał zamordowaną parę. Padło wiele wzruszających słów.

Małżeństwo zginęło z rąk córki. Wzruszające słowa księdza
Chcesz zarezerwować miejsce na cmentarzu? Szykuj sporo kasy! (Pixabay, Ilustracyjne)

Do strasznej zbrodni doszło 28 lutego, w jednym z mieszkań przy ul. Demokracji w Ostródzie. Śledczy podają, że 49-letnia Dorota W. i jej 57-letni mąż Adam W. mieli liczne rany kłute, cięte oraz rąbane. Brutalnego morderstwa miała dokonać 27-letnia córka ofiar.

Ta mieszkała wraz z rodzicami. Aktualnie przebywa w areszcie dla kobiet w Grudziądzu. Za podwójne zabójstwo grozi jej dożywocie, ale biegli muszą ocenić najpierw czy w momencie popełniania zbrodni była poczytalna.

Kilka dni przed zbrodnią miała nagrać przerażający film z odezwą do szatana, a w toku postępowania prokuratorzy ustalili, że leczyła się psychiatrycznie. Wiadomo, że przerwała terapię.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: WP News wydanie 01.03, godzina 11:50

Ksiądz prosi bliskich o modlitwę

Dziennikarze Super Expressu byli na pogrzebie małżeństwa z Ostródy. W ostatnim pożegnaniu uczestniczyli też rodzina, przyjaciele, a także znajomi z pracy. Prowadzący ksiądz mszę nie ukrywał wzruszenia, a gdy pochylił się nad urnami zmarłych wypowiedział słowa, które ściskają za serce.

Śmierć przychodzi nagle. Taka nagła śmierć przyszła po Dorotę i Adama. Musimy się modlić. Musimy modlić się za ich syna oraz za sprawcę tej potwornej zbrodni. Jezus chce, aby oni do niego przyszli - mówił ksiądz czym wywołał łzy u wielu żałobników.

Dodajmy, że córka podejrzana o zabójstwo swoich rodziców nie uczestniczyła w pogrzebie. Dodajmy, że jeżeli sąd uzna ją za niepoczytalną - nie wyjdzie na wolność. Zamiast do zakładu karnego zostanie skierowana na leczenie do zamkniętego szpitala psychiatrycznego.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić