Marta Kaczyńska udostępniła poruszające zdjęcie na Dzień Matki. Łzy cisną się do oczu

209

Marta Kaczyńska udostępniła na Facebooku zdjęcie z dzieciństwa, na którym widać młodą Marię Kaczyńską z córką. Zrobiła to z okazji obchodzonego w środę Dnia Matki. Zmarłą w 2010 roku Pierwszą damę Marta zawsze wspomina w ciepłych słowach.

Marta Kaczyńska udostępniła poruszające zdjęcie na Dzień Matki. Łzy cisną się do oczu
Marta Kaczyńska (East News, eastnews)

26 maja obchodzimy w Polsce Dzień Matki. Tego dnia składamy naszym Mamom najlepsze życzenia z tej okazji oraz przypominamy najlepsze momenty, jakie z nimi się kojarzą. Tego dnia o rodzicach wspominają też znani Polacy, którzy mówią i piszą o swoich rodzicach między innymi w mediach społecznościowych.

O swojej mamie wspomniała też Marta Kaczyńska. Córka zmarłego w katastrofie smoleńskiej prezydenta zawsze w ciepłych słowach mówi o swoich rodzicach. Wspomina, że zawsze liczyła o tym, że będzie mogła się nimi zaopiekować kiedy będą starsi. Mówi, że marzyła o tym, że pojedzie z mamą do Chorwacji, którą obie bardzo lubią.

Zawsze o wszystkim mogła porozmawiać z Mamą

W wywiadzie dla magazynu Viva! Marta Kaczyńska we wzruszający sposób opisała to, w jaki sposób wyglądały jej relacje z matką i jaką była Maria Kaczyńska. Wspomina, że najlepsze było to, że zawsze mogła o wszystkim porozmawiać ze swoją mamą.

Dopiero po latach doceniam to, że miałam Mamę czekającą na mnie, że zawsze mogłam z nią porozmawiać, że był wspólny obiad. To może staroświeckie, ale bardzo potrzebne - mówi Kaczyńska.

Marta wspomina, że mama nigdy nie miała czasu tylko dla siebie i zawsze się wszystkim i wszystkimi przejmowała. Nieraz martwiła się na zapas, choć z drugiej strony była niepoprawną optymistką. Mówiła: „Zobaczysz, wszystko się ułoży. Będzie dobrze”. "Dzięki niej, nawet jak mi się pewne sprawy komplikowały, zawsze widziałam jakieś wyjście, jakieś zielone światełko, nie traciłam nadziei" - mówi córka.

Po prostu wierzyłam w mądrość Mamy - dodaje Marta.
Trwa ładowanie wpisu:facebook

"Nigdy nie zapomnimy"

Marta udostępniła w środę poruszające zdjęcie z dzieciństwa. Córka nieżyjącej Pierwszej damy opublikowała go jeszcze kilka lat temu, z okazji urodzin Marii Kaczyńskiej 21 sierpnia, ale w związku z tym, że dzisiaj jest Dzień Matki, postanowiła ponownie wrócić do tych wspomnień.

Na zdjęciu widać młodą Marię Kaczyńską z małą wówczas Martą. Zdjęcie to wywołało ogromne poruszenie wśród internautów, którzy piszą o tym, że nigdy nie zapomną o Marii Kaczyńskiej i nazywają byłą prezydentową "Damą" wielką literą. W kilka godzin zdjęcie zebrało ponad 1,5 tys. polubień.

Autor: BA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić