aktualizacja 

Meghan Markle w ogniu krytyki. Księżna mocno oberwała

72

Gdy Meghan Markle wchodziła do rodziny królewskiej, wielu wiązało z żoną księcia Harry'ego nadzieje. Spodziewano się, że obecność Amerykanki poprawi wizerunek monarchii. Teraz jednak częściej Markle jest obiektem krytyki. Teraz szpilę wbiła jej znana dziennikarka.

Meghan Markle w ogniu krytyki. Księżna mocno oberwała
Meghan Markle nie rozumiała swojej roli w rodzinie królewskiej? Właśnie tak uważa jedna z najbardziej znanych brytyjskich dziennikarek (Getty Images, 2022 Samir Hussein)

Jak informuje Mirror, na temat Meghan Markle wypowiedziała się Tina Brown. To nie pierwszy raz, kiedy była redaktorka "Vanity Fair" i zarazem ekspertka od brytyjskiej rodziny królewskiej postanowiła publicznie podzielić się krytyką pod adresem Amerykanki.

Meghan Markle nie rozumiała, na czym polegają jej obowiązki w rodzinie królewskiej?

Tina Brown wyraziła przekonanie, że Meghan Markle popełniła poważny błąd, od początku "obnosząc" się ze swoimi prywatnymi opiniami i próbując zaistnieć medialnie. Tymczasem jako członkini rodziny królewskiej powinna była skupić się na wypełnianiu oficjalnych obowiązków, a nie promowaniu własnej osoby.

Jako przykład osoby, która uniknęła pułapki, w jaką wpadła Markle, Tina Brown wskazała księżnę Dianę. Zdaniem dziennikarki żona księcia Harry'ego postąpiłaby mądrze, wzorując się na nieżyjącej teściowej i przywiązując większą wagę do służenia poddanym. Tymczasem priorytetem Amerykanki okazało się budowanie marki osobistej.

Myślę, że na tym polegało jej fundamentalne poczucie niezrozumienia tego, co się stanie, kiedy dołączy do rodziny królewskiej – widziała pałace i Dianę, światową supergwiazdę działalności charytatywnej, ale zapomniała, że przez 16 czy 17 lat Diana harowała jak wół na rzecz rodziny królewskiej, wykonując wiele nudnych zadań – tłumaczyła Tina Brown (Mirror).
Zobacz także: Zobacz też: Meghan Markle zawsze stawiała na swoim. Jej zachowanie było nie do przyjęcia

Tina Brown uważa, że niezrozumienie, na czym polega jej rola, przyczyniło się do klęski Meghan Markle jako członkini rodziny królewskiej. Żona księcia Harry'ego czuła się sfrustrowana faktem, że nie może robić tego, na co ma ochotę ani głośno dzielić się swoimi opiniami z resztą świata. W rezultacie postanowiła zrzec się nielubianej roli.

Uznała, że praca polegająca na tłumieniu własnych poglądów i reprezentowaniu monarchii to przekleństwo – podsumowała Tina Brown (Mirror).
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić