aktualizacja 

Poznań. Makabryczne odkrycie na Wildzie. Policja dokonała go 28 grudnia

30

Makabra w Poznaniu. W jednym z mieszkań odkryto zwłoki 44-latka. Mężczyzna został zabity siekierą. Sprawcą jest 58-latek, który od listopada mieszkał w lokalu ze zwłokami znajomego.

Poznań. Makabryczne odkrycie na Wildzie. Policja dokonała go 28 grudnia
Zdjęcie ilustracyjne. (Pixabay)

Makabrycznego odkrycia dokonano w jednym z mieszkań na Wildzie w Poznaniu. Zaniepokojona rodzina 44-letniego mężczyzny zgłosiła na policję jego zaginięcie. 28 grudnia policjanci udali się we wskazane miejsce i znaleźli ciało zamordowanego mężczyzny. Jak się okazało, mężczyzna zmarł od uderzenia siekierą w głowę.

Policja zatrzymała podejrzanego w sprawie 58-letniego mężczyznę, który mieszkał razem ze swoją ofiarą. Mężczyzna przyznał się do winy.

58-latek usłyszał zarzut zabójstwa i przyznał się do winy. Opisał całą sekwencję zdarzeń, do której doszło w chwili zdarzenia - mówi Łukasz Wawrzyniak, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Poznaniu, cytowany przez TVN24.

Od listopada mieszkał ze zwłokami

Do okrutnego zabójstwa doszło w połowie listopada. Śledczy ustalili, że 58-latek od chwili zabójstwa mieszkał ze zwłokami w jednym mieszkaniu.

Z naszych ustaleń wynika, że od chwili zabójstwa do momentu ujawnienia, zwłoki znajdowały się w tym mieszkaniu, a podejrzany dalej zamieszkiwał ten lokal - mówi rzecznik prokuratury.

58-latkowi grozi dożywocie. Decyzją sądu sprawca spędzi 3 miesiące w areszcie tymczasowym.

Zobacz także: Koty zjadły człowieka. Zaskakujące wyniki eksperymentu
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić