Mężczyzna "wyleciał" w powietrze. Koszmarne nagranie z Białej Cerkwi

26

Koszmarny wypadek miał miejsce w mieście Biała Cerkiew na Ukrainie. Mężczyzna został potrącony na przejściu dla pieszych. Na skutek silnego uderzenia poszkodowany dosłownie wyleciał w powietrze, a następnie wpadł pod drugi pojazd. Zdarzenie zarejestrowała kamera umieszczona w innym aucie.

Mężczyzna "wyleciał" w powietrze. Koszmarne nagranie z Białej Cerkwi
Koszmarny wypadek miał miejsce w miejscowości Biała Cerkiew na Ukrainie. (YouTube)

W miniony wtorek ok. godz. 18:00 na jednym ze skrzyżowań w mieście Biała Cerkiew na Ukrainie koło Kijowa doszło do tragicznego wypadku. Moment zdarzenia nagrała kamera.

Na filmie opublikowanym w sieci widzimy, jak mężczyzna przechodzi przez ulicę na przejściu dla pieszych. Kiedy jest już na środku przejścia, z impetem wjeżdża w niego rozpędzone auto osobowe marki bmw.

Poszkodowany 53-letni pieszy na skutek silnego uderzenia dosłownie wyleciał w powietrze, po czym uderzył w inny samochód marki renault.

Na miejsce wezwano służby medyczne. Niestety nie udało się przywrócić czynności życiowych mężczyzny. W wyniku odniesionych obrażeń 53-latek zginął na miejscu.

Jak ustalili policjanci, samochodem marki bmw kierował 68-letni mężczyzna. Szczegółowe okoliczności tego wypadku są ustalane w toku prowadzonego śledztwa.

Zobacz także: Alec Baldwin zastrzelił operatorkę i zranił reżysera. Tragedia na planie filmowym w USA
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić