Ewelina Kolecka
Ewelina Kolecka| 

Miączyn. Nieszczęśliwy wypadek. Chciał naostrzyć motykę. Wezwano śmigłowiec

91

Do zdarzenia doszło w województwie lubelskim. 80-latek odniósł rany w trakcie prac w amatorskiej stolarni. Policjanci ustalili dokładny przebieg zdarzeń. Stan seniora był na tyle poważny, że został przetransportowany do szpitala śmigłowcem.

Miączyn. Nieszczęśliwy wypadek. Chciał naostrzyć motykę. Wezwano śmigłowiec
Do wypadku doszło w trakcie ostrzenia motyki (Policja Lubelska)

Ranny 80-latek mieszka w jednej z miejscowości w gminie Miączyn. Rzecznik Policji Lubelskiej podał, że feralnego dnia mężczyzna ostrzył motykę. Robił to przy wykorzystaniu kamienia szlifierskiego założonego na heblarkę stołową.

Nieszczęśliwy wypadek. 80-latek trafił do szpitala

Jak ustalili funkcjonariusze policji, w trakcie ostrzenia kamień szlifierski pękł. Wówczas doszło do zranienia 80-latka. Obrażenia okazały się na tyle poważne, że śmigłowiec pogotowia ratunkowego zabrał seniora do szpitala.

W związku z wydarzeniem funkcjonariusze Policji Lubelskiej wystosowali specjalny apel. Nawołują do zachowania szczególnej ostrożności, kiedy wykonuje się prace w gospodarstwie domowym.

Jak podkreślają policjanci, nieszczęśliwe wypadki często stanowią wynik pośpiechu oraz braku skupienia. Szczególnie niebezpieczne może być obcowanie ze sprzętem elektrycznym.

Zobacz także: Zobacz też: Wjechał betoniarką w śmieciarkę. Nagranie z monitoringu
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić