Anna Piątkowska-Borek
Anna Piątkowska-Borek| 

Wiśniewski zabrał mamą na szczepienie. Wiadomo, który preparat otrzymała

6

Michał Wiśniewski zawiózł swoją mamę na szczepienie. Pani Grażyna przyjęła pierwszą dawkę szczepionki firmy AstraZeneca. - Nie boję się, bo chce jak najszybciej wrócić do normalności - powiedziała.

Wiśniewski zabrał mamą na szczepienie. Wiadomo, który preparat otrzymała
MIchał Wiśniewski (AKPA)

Michał Wiśniewski mówi, jak wyglądało szczepienie przeciw COVID-19.

Michał Wiśniewski postanowił zawieźć swoją mamę na szczepienie przeciw COVID-19. Całą procedurę zrelacjonował w mediach społecznościowych.

Mama lidera Ich Troje szczepienie miała w Białobrzegach. Pani Grażyna Wiśniewska znajduje się w grupie osób urodzonych w latach 1952-1956, które mogły rejestrować się na szczepienie 22 marca. Dzień później mogła już przyjąć pierwszą dawkę.

Dzisiaj jest piękny dzień. Postanowiłem zrobić relację, dlatego, że przyszedł ten moment, kiedy moja mama jest szczepiona. Jak wiecie, jestem absolutnym zwolennikiem szybkiego powrotu do normalności, więc zawiozłem mamę do Białobrzegów - powiedział Michał Wiśniewski w swojej relacji na Instagramie.

Mama Michała Wiśniewskiego została zaszczepiona szczepionką firmy AstraZeneca. Jak powiedziała, nie boi się tego.

Nie boję się, bo chce jak najszybciej wrócić do normalności - zaznaczyła Grażyna Wiśniewska.

Gwiazdor dokładnie opisał, jak wyglądała procedura. Najpierw rejestracja przez stronę internetową, potem mail i telefon w sprawie szczepienia.

Następnego dnia skierowano nas akurat do Białobrzegów na szczepienie. Zgodnie z tym jesteśmy w Białobrzegach, godz. 10:20, zgodnie z terminem. Jak się okazało, w punkt! Zero opóźnień, jest fantastycznie - powiedział Michał Wiśniewski podczas relacji na Instagramie.
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić