BOB| 

Od jutra nowe obostrzenia. Mocne słowa Donalda Tuska do rządzących

325

W piątek 12 lutego zmieniają się obostrzenia w Polsce. Nagle okazało się, że otwarte będą także kasyna. Donald Tusk nie zostawił na rządzących suchej nitki.

Od jutra nowe obostrzenia. Mocne słowa Donalda Tuska do rządzących
Donald Tusk ostro o polskim rządzie (ONS)

Od 12 lutego wchodzi w życie rozporządzenie, które zmienia dotychczasowe obostrzenia. W piątek Polacy znowu będą mogli pójść do kina lub teatru. Otwarte będą także hotele i miejsca noclegowe. Dodatkowo możliwe będzie uprawianie sportu na świeżym powietrzu oraz korzystanie z basenów i stoków narciarskich. To wszystko na razie warunkowo na dwa tygodnie.

Nowe obostrzenia w kasynach. Mocne słowa Tuska do rządzących

Duże poruszenie jednak wywołało pojawienie się jeszcze jednej branży, o której do tej pory nie było mowy. Z oficjalnych dokumentów wynika, że otwarte zostaną także kasyna.

Nie trzeba było długo czekać na głosy oburzenia. Najmocniej sprawę skomentował Donald Tusk. Były premier na Twitterze zaatakował rządzących.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Kasyna będą otwarte z zachowaniem reżimu sanitarnego. W takich miejscach będzie mogła przebywać jedna osoba na 15 metrów kwadratowych. Obowiązkowy jest dystans społeczny między ludźmi. Pozwolono jednak na spożywanie napojów.

Zobacz także: Galerie pękały w szwach. Ekspert komentuje
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić