o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
HNM
|

Morawiecki jest na Facebooku od 2 lat. Przypomniał swoją sporą wpadkę

35
Podziel się

To już 2 lata, odkąd premier Mateusz Morawiecki założył swoje konto na Facebooku. Poinformował o tym w czwartek wieczorem, jednocześnie przypominając swoją wpadkę sprzed lat, do której doszło na obchodach 75. rocznicy lądowania aliantów w Normandii. To był także pierwszy wpis na Facebooku opublikowany przez Mateusza Morawieckiego.

Morawiecki jest na Facebooku od 2 lat. Przypomniał swoją sporą wpadkę
Mateusz Morawiecki ma konto na Facebooku od dwóch lat. (Fot. AKPA)
bECGLDxN

Mateusz Morawiecki otrzymał na Facebooku powiadomienie, z którego wynika, że minęło dokładnie 2 lata, odkąd założył swoje konto na tym portalu. Z okazji tego wydarzenia premier postanowił poruszyć ważny temat, związany z czerpaniem informacji z social mediów, co niesie za sobą masę zagrożeń, a co, według podanych przez niego statystyk, robi już bagatela 36 proc. obywateli.

Według jednych z najnowszych badań Facebook stanowi już główne źródło informacji dla ponad 36 proc. internautów. Czy to dobrze? Ocenę pozostawiam komentującym - rozpoczął debatę premier.

W swoim wpisie Morawiecki postanowił także pokazać, że ma dystans do siebie. Zaprezentował zdjęcie, które opublikował na swoim profilu społecznościowym jako pierwsze - 5 sierpnia 2019 roku. Dotyczy ono przypadkiem zarejestrowanej wpadki.

bECGLDxP
Morawiecki używa swojej wpadki na obchodach lądowania w Normandii do pokazania, że... zawsze i wszędzie śledzi to, co obywatele mają do powiedzenia

Właśnie trwały obchody 75. rocznicy lądowania aliantów w Normandii. W obchodach wzięła udział m.in. Elżbieta II, a także Donald Trump czy Justin Trudeau. Również premier Polski został zaproszony do uczestnictwa w uroczystości.

Jako podsumowanie jedno z pierwszych zdjęć, które tu zamieściłem. Lata mijają - ale wiele się nie zmieniło. Może poza wielkością ekranów w telefonach i moimi okularami... - komentuje żartobliwie upływ czasu premier.
bECGLDxV

Wszyscy wspomnieni w skupieniu słuchali przygotowanych wystąpień, natomiast premier Morawiecki... wolał przeglądać Facebooka, jak sam przyznał.

Wiadomo, nie będę na Facebooku od rana do wieczora, ale jeśli tylko nadarzy się okazja, będę czytał wpisy, szukał ciekawych komentarzy i brał do serca każdą życzliwą opinię. Nawet w trakcie ważnych spotkań - brzmi opis zdjęcia, napisany przez premiera w sierpniu 2019 roku.

Kilku internautów już wypowiedziało się na temat ukazanej na fotografii sytuacji. Komentarze nie były pochlebne...

bECGLDxW
Faktycznie, niewiele się zmieniło, jest Pan dalej takim samym ignorantem wobec Polaków, jak wtedy wobec Królowej. Wstyd! - czytamy.
Wielki zaszczyt. Polski premier tak blisko Brytyjskiej Królowej - śmieje się ktoś inny.
Pewnie ekran jest nieźle porysowany od nosa - wbija szpilkę kolejny komentujący.
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bECGLDyq
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(35)
asa
miesiąc temu
A mi on przypomina Czarka Pazurę z Kariery Nikodema Dyzmy... ale nie wiem dlaczego na tym zdjeciu. Pazura tez na tym filmie na oficjalnych spotkaniach, nie wykazywał zainteresowania tym co sie dzieje dookoła.
nie komunie
miesiąc temu
to dobrze,ze potrafi sie sam z siebie smiac.co mu zotalo tak klamie i nie pamieta o mowil ze nadrabia smiechem.tak mi sie wydaje ze podobny do obajtka
Ramad
miesiąc temu
To zdjęcie z królowa brytyjska ?! Majstersztyk!
bECGLDyr
Abraham
miesiąc temu
Humor premiera Morawieckiego na wysokim poziomie. Fajnie,ze premier ma dystans do siebie i potrafi śmiać się z różnych rzeczy.
Zico
miesiąc temu
Live z premierem to coś na co zawsze czekam. Pada tam zawsze masa ciekawych informacji na temat obecnej sytuacji naszego kraju. Panie premierze! Oby tak dalej.
Franklin
miesiąc temu
Kolejny plus dla premiera Morawieckiego. W tych czasach szef rzadu musi odnaleźć się w social mediach. Morawiecki ma to opanowane chyba najlepiej spośród wszystkich naszych politykow.
Jimmy
miesiąc temu
I dziękujemy za to panie premierze! Dzięki pana social mediom możemy dowiedzieć się wiele ważnych rzeczy, które aktualnie dzieją się w Polsce i co szykuje dla nas Rada Ministrów. To się ceni.
???????
miesiąc temu
SAM HEJT A PISZE WYŻEJ ,ŻE STOP HEJT I CO KTOŚ TU MAŁOSŁOWNY ALE NIE PREMIER A PORTAL , WPUSZCZA HEJT I ŻADNEJREAKCJI A JAK NAPISZESZ PRAWDĘ I BEZ HEJTU TO KASUJĄ WPIS --OJ CO Z WAMI, KTO IDZIE Z WYGRANYMI WYGRYWA A KTO Z PRZEGRANYMI PRZEGRYWA
bbnie
miesiąc temu
"Lata mijają - ale wiele się nie zmieniło. " jak klamalem, tak klamie dalej.... ale lepiej
Piter
miesiąc temu
Podaj się do dymisji wraz z kolegami macie jeden poziom zero
Pinokio
miesiąc temu
Klałn Dałn
Ricardo
miesiąc temu
Jaki elektorat tacy rządziciele, trudno.
marek
miesiąc temu
I po co tyle jadu i nienawiści? Tak pytam, nie oczekując od totalnych ujadaczy żadnej rozsądnej odpowiedzi!
bECGLDyj
1948
miesiąc temu
Jaki kon jest kazdy widzi . Wybrali niemote , to wyniki znamy . Kiedys za to zaplaca .
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić