o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Natalia Bogucka
|

Morawiecki na zakupach. Nie był sam. Mamy zdjęcia!

466
Podziel się

Do Bożego Narodzenia zostało zaledwie kilka dni, dlatego w wielu domach rozpoczęły się już intensywne przygotowania. Na święta szykuje się także premier Mateusz Morawiecki, który wraz ze swoimi dziećmi wyruszył na poszukiwania choinki.

Morawiecki na zakupach. Nie był sam. Mamy zdjęcia!
Mateusz Morawiecki gotowy do świąt! Podczas zakupów starannie szukał jak najlepszej choinki. (Zdj. o2.pl)
bDSDUFTp

Tegoroczne święta dla wielu z nas będą inne niż dotychczas. W związku z pandemią koronawirusa wprowadzono ograniczenia, które zezwalają na spędzenie Bożego Narodzenia tylko w gronie najbliższych.

Mimo to w wielu domach trwają już przygotowania, aby stworzyć jak najbardziej rodzinną i świąteczną atmosferę. Premier Mateusz Morawiecki mimo natłoku obowiązków także znalazł czas na bożonarodzeniowe zakupy.

bDSDUFTr

Morawiecki z dziećmi. Rodzinna wyprawa po choinkę

Premier wybrał się na poszukiwania choinki. Towarzyszyły mu jego dzieci: Jeremiasz, Ignacy i Magda. Wszyscy z zaangażowaniem wybierali choinkę i widać było, że sprawiało im to dużą radość.

bDSDUFTx

Premier pomagał pracownikom punktu sprzedaży podczas pakowania. Wszystko wskazuje na to, że zakupy były udane, bo dzieci niosły aż dwa drzewka.

bDSDUFTy

Mateusz Morawiecki w wywiadzie dla WP powiedział, że tegoroczne święta spędzi w mniejszym niż zazwyczaj gronie. Premier nie chce narażać swojej mamy, dlatego zapowiedział, że połączy się z nią za pomocą komunikatora wideo. Będą to również drugie święta bez jego ojca, Kornela Morawieckiego, który zmarł we wrześniu ubiegłego roku.

Bardzo mi go brakuje, ale jego czyny, jego myśli i jego wiara cały czas mi towarzyszą - powiedział premier w rozmowie z WP.
bDSDUFTz

Zobacz także: Choinka prosto z lasu to prawdziwy hit. Leśnicy mówią, że telefony się urywają

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bDSDUFTS
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(466)
jaca
4 miesiące temu
Godzinę wcześniej pozamykano ulice i przegnano kupujących żeby panisko mogło pozować do zdjęć
maria
4 miesiące temu
Ale chanuka już była... to dla dzieci aby miały radochę?
JERZY.
4 miesiące temu
Ukradł Polakom święta, a sam pozuje do zdjęć z ich symbolem czyli choinką bożonarodzeniową. Większego hipokryty nad Morawieckiego można by było ze świecą szukać.
bDSDUFTT
wAlka
4 miesiące temu
Informacja rodem z epoki PRL-u. Dla mnie jest ważne co wyprawia jako Premier, a nie co po godzinach robi że swoją gromadką dzieci.
wr64
4 miesiące temu
Jeszcze tylko pójdzie do kościoła i przyjmie komunię świętą.
Najnowsze komentarze (466)
Marek
4 miesiące temu
Ścięte drzewa to specjalność PIS. Ścięte choinki nie mój klimat,
Elka
4 miesiące temu
Paragon pewnie dostał jako jedyny w Polsce
widać to
4 miesiące temu
Swięta na bogato, a szara masa jutra się boi,ludzie pracę tracą, pokolenie bez przyszłości, kraj tonie.....
BassF
4 miesiące temu
Biedna dziewczyna, że musi się aż bcrozbierać
bbb
4 miesiące temu
Nie cierpię tego gościa za to że bez przerwy kłamie.
ding
4 miesiące temu
to po choinke trzeba aż z z kamerą czy aparatem zapitalać?
obecna...
4 miesiące temu
Gdyby dziś, żyła moja mama i nie mogłaby ze mną być na wigilii,nigdy nie polaczyłabym się za pomocą komunikatora wideo,obie byśmy płakały. Tylko rozmowa telefoniczna...
olo
4 miesiące temu
Ale sensacja,Morawiecki kupuje choinkę,a co...nie wolno mu,jego dzieci nie mają prawa mieć choinki? ludzie opamietajcie śię,bo ta zawiśc i nienawiść szybciej was zgubi niż covid.
bDSDUFTL
Bravissimo
4 miesiące temu
Bardzo to ciekawe, plus wyjątki z życia księżnej pani. Jeszcze napiszcie o tych dobrych ludziach, którzy robią paczki ubogim, nie zapominając o podpisaniu się na foliówce.
aaaaaaaz
4 miesiące temu
Wstyd i chańba, premier mojej ojczyzny kupuje choinkę za 50 złotych i stojak za 20 złotych. Wniosek jest jeden, albo premier do tej pory nie obchodził naszych świąt i nie ubierał choinki albo robi pokazówkę
Przemyślenia
4 miesiące temu
Papier Franciszek powiedział źe nie naźekajmy na restrykcje,tylko pomyślmy komu moźna pomoc. Prezenty, paczki ni s@ najwaźniejsze, to czyste szaleństwo. Konsumsjonizm zabrał nam Święto Boźego Narodzenia. Najważniejsze szanować się wzajemnie tolerować inność człowieka.Kochać Boga to kochać najbliźszych, szanować biednych i ułomnych.Kochasz bliźniego jak siebie samego, wtedy jesteś blisko Boga. Nie ma innej drogi źeby być wierzącym. Źeby Bóg miał Ciebie w swojej opiece, szanuj bliźnich.Pomyślcie przez chwilę co waźne jest dla was.
Rrrrr
4 miesiące temu
Fajnie
wątpiąca
4 miesiące temu
Jak można wierzyć w mądrość rządzących, którzy nie widzą szkody dla drzewostanu, przez masowe, sezonowe wycinanie najpiękniejszych młodych drzewek" Taka "Świerkowa Siekierezada"?
zapytajnia
4 miesiące temu
Skoro uchwalili wymordować zwierzęta futerkowe aby chodzić w sztucznych futrach, to dlaczego nie wytną wszystkich naturalnych choinek, aby stawiać na święta sztuczne, skoro sztuczne jest tak samo dobre jak naturalne?
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić