Morderstwo Polaka na Wyspach. Policja ma nowe informacje

150

Brytyjska Policja zatrzymała 6 osób podejrzanych o zamordowanie 39-letniego Polaka. Ciało mężczyzny znaleziono w jednym z parków w pobliżu Middlesbrough w północno-wschodniej Anglii. Policja informuje, że wśród zatrzymanych jest pięciu mężczyzn i jedna kobieta. Wszyscy są Polakami.

Morderstwo Polaka na Wyspach. Policja ma nowe informacje
Brytyjska Policja zatrzymała 6 osób podejrzanych o zamordowanie 39-letniego Polaka. (Instagram)

12 kwietnia w pobliżu parku Flatts Lane Country Park na obrzeżach Middlesbrough dwóch spacerowiczów natknęło się na ludzie zwłoki. Jak się okazało było to ciało 39-letniego Tomasza D., który mieszkał w okolicy. Policja z Cleveland informowała, że Polak mógł zostać zamordowany już kilka tygodni wcześniej.

W środę 21 kwietnia brytyjska policja zatrzymała 6 osób, które mogą mieć związek ze sprawą. Wśród zatrzymanych w wieku od 27 do 44 lat jest pięciu mężczyzn i jedna kobieta. Wszyscy są Polakami. Zatrzymani mieszkają w Hull, w Teesside, na terenie Middlesbrough i Grangetown. Jak informuje lokalna policja wszyscy przebywają w policyjnym areszcie. Funkcjonariusze twierdzą, że morderstwo było zaplanowane.

Dziś widzimy znaczący rozwój w tej sprawie. Po apelach ze strony policji w zeszłym tygodniu otrzymaliśmy wiele ważnych informacji. Nadal zachęcałbym wszystkich tych którzy posiadają jakiekolwiek informacje w tej sprawie o kontakt z policją - mówi detektyw Matt-Murphy King, który prowadzi śledztwo w sprawie zamordowanego Polaka.

Brytyjska policja pozostaje w stałym kontakcie z rodziną Tomasz D. i informują ją o postępach w śledztwie.

39-letni Tomasz D. od 20 lat mieszkał na Wyspach. Niedawno przeprowadził się do Middlesbrough, wcześniej mieszkał w Darlington w hrabstwie Durham. Miał jedną córkę, która mieszka w Polsce.

Zobacz także: Atak w Uberze. Poprosił o założenie maseczek, potem się zaczęło
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić