Skandal obyczajowy w Turcji. Znów głośno o Ukrainkach

624

Media w Turcji rozpisują się o skandalu obyczajowym. Nagie modelki z Ukrainy imprezowały na jachcie w pobliżu turystycznej miejscowości Fethiye na tureckiej riwierze. Kobiety zostały aresztowane przez miejscową policję.

Skandal obyczajowy w Turcji. Znów głośno o Ukrainkach
Modelki imprezowały na jachcie i robiły sobie nagie zdjęcia (YouTube)

Sytuacja wywołała oburzenie wśród mieszkańców Turcji, której większość stanowią muzułmanie. W mediach społecznościowych pojawiły się nagrania ze zdarzenia. Widać na nich nagie lub skąpo odziane modelki, fotografujące siebie nawzajem podczas ekskluzywnego rejsu.

Nagie modelki na jachcie. Robiły sobie zdjęcia

Do zdarzenia doszło w pobliżu prowincji Mugla, niedaleko greckiej Rodos. Miejscowi zauważyli na statku sześć kobiet oraz dwóch mężczyzn. Jeden z mieszkańców ocenił, że "tego rodzaju widoki podczas lockdownu i w trakcie Ramadanu wywołały ogromne oburzenie".

Modelki biorące udział w sesji zdjęciowej miały pochodzić z Ukrainy. Jak donosi portal Strana, zostały zatrzymane przez policję. Jedna z modelek opowiedziała o swoich przeżyciach w mediach społecznościowych.

W krajach muzułmańskich lepiej nie robić nagich sesji zdjęciowych. Jeśli już koniecznie chcecie się do tego posunąć, lepiej robić to dyskretnie i nie ujawniać lokalizacji zdjęcia – powiedziała Julia Wetrowa.

Modelka miała rozebrać się na statku, będąc nieświadoma faktu, że jest filmowana. Oprócz niej, w imprezie wziąć miały udział Diana Pochorelejewa, Weronika Kurchan, Ruslana Kowkowa i Anastazija Kaszuba. Po złożeniu wyjaśnień kobiety zostały zwolnione z policyjnego aresztu.

Naga sesja w muzułmańskim kraju. To nie pierwszy taki przypadek

Nie milkną echa podobnej afery, która rozegrała się w Dubaju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Na balkonie jednego z tamtejszych apartamentowców miała miejsce rozbierana sesja zdjęciowa, również z udziałem modelek z Ukrainy. Jej organizatorem był Witalij Greczyn, biznesmen z Kijowa.

Władze ZEA stwierdziły, że tego typu sesje zdjęciowe są sprzeczne z lokalnym prawem. Modelki zostały deportowane. Greczyn trafił natomiast do aresztu, postawiono mu zarzuty.

Nie chcieliśmy nikogo urazić. Modelki nie wchodziły nago do meczetu – tłumaczył ukraiński biznesmen w jednym z wywiadów.
Autor: JKM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić