Nagie zdjęcia Melanii Trump. Burza w USA

336

Na Twitterze pojawiły się nagie zdjęcia Melanii Trump. Opublikowała je gwiazda muzyki Cardi B. Mimo że w sprawie złożono skargę, administratorzy Twittera odmawiają usunięcia postu.

Nagie zdjęcia Melanii Trump. Burza w USA
Melania Trump z pewnością nie jest zachwycona. Każdy użytkownik Twittera może zobaczyć jej intymne zdjęcie. (Getty Images)

Intymne zdjęcia Melanii Trump opublikowała Cardi B. Kontrowersyjna raperka zdecydowała się na to w trakcie internetowego sporu z Candace Owens, konserwatywną komentatorką. Fotografie byłej pierwszej damy zostały wykonane w 1996 roku dla jednego z francuskich magazynów i wypłynęły w trakcie kampanii prezydenckiej jej męża w 2016 roku.

Candace Owens twierdziła, że występy Cardi B są dowodem na upadek wartości moralnych. Raperka nie pozostała jej dłużna, publikując zdjęcia Melanii Trump – żony prezydenta, który reprezentował wartości uważane przez Owens za "tradycyjne".

Nie! Candy, mężczyźni traktują kobiety w taki sposób, w jaki one pozwalają im się traktować. Inspirowałam się naszą byłą pierwszą damą – odpisała komentatorce Cardi B.
Zobacz także: Zobacz też: Co za szkarada. Nie zgadniecie, kogo przedstawia ten pomnik

Cardi B tłumaczyła, że nie chciała obrazić Melanii Trump wręcz przeciwnie, uważa żonę Donalda Trumpa za swoją idolkę. Zwróciła uwagę, że była pierwsza dama udowodniła, że można pozować do nagich zdjęć i akceptować własną seksualność, jednocześnie pełniąc obowiązki małżonki głowy państwa.

Pokazała mi, że można występować nago (...) i mimo tego pewnego dnia zostać pierwszą damą – napisała Cardi B.

Sama Melania Trump nie odniosła się na razie do obecności swoich nagich zdjęć na Twitterze. Z kolei administratorzy portalu odmówili usunięcia intymnej fotografii, argumentując, że jej obecność nie narusza obowiązujących w serwisie zasad.

Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić