Anna Wajs-Wiejacka
Anna Wajs-Wiejacka| 

Nagranie z prywatnej śląskiej szkoły. Dyrekcja zabrała głos

37

Nagranie z Prywatnego Liceum Ogólnokształcącego i Szkoły Podstawowej im. Marii Skłodowskiej-Curie w Dąbrowie Górniczej wywołało w sieci ogromne poruszenie. Dyrekcja zabrała głos.

Nagranie z prywatnej śląskiej szkoły. Dyrekcja zabrała głos
Pokazał, co się dzieje w szkole w Dąbrowie Górniczej (TikTok, Lesław Dzik)

Nagranie ze szkoły w Dąbrowie Górniczej na swoim koncie w mediach społecznościowych zamieścił Lesław Dzik. Pochodzi ono ze szkoły, w której roczne czesne wynosi 500 złotych/

Na nagraniu możemy zobaczyć między innymi ruszające się toalety. "Musimy uważać, żeby toaleta nie poleciała z nami na ziemię" - powiedział anonimowo jeden z uczniów. Obrazu zaniedbanych toalet dopełniają odrapane ściany i drzwi, z których schodzi farba.

Uczniowie szkoły skarżą się również na niską temperaturę w klasach. Jeden z nastolatków uczęszczających do szkoły zdradził, że w klasach na pierwszym piętrze jest zimno, bo rzekomo nie działa tam ogrzewanie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Co dalej z CPK? "Jak on to mówi, to faktycznie się nie da"

Uczniowie mają też zastrzeżenia do zachowania niektórych nauczycieli. Jeden z nich miał powiedzieć uczniowi, żeby ten wyrzucił telefon komórkowy, z którego skorzystał na lekcji przez okno. Nauczyciel miał zaznaczyć, że to uczeń musi wyrzucić sprzęt "żeby nie było na niego".

Dyrekcja postanowiła odnieść się do stawianych zarzutów w specjalnym oświadczeniu zamieszczonym w mediach społecznościowych.

Przedstawiciele placówki zabierają głos. "Szkoła Skłodowskiej nie zajmuje się uczniami od strony deski klozetowej"

Władze placówki uznały filmik za "zgubny", choć nie dla siebie, ale dla jego autora. "Zrobił tak, bo nie wie, że stałe gromadzenie tak negatywnej energii wokół siebie i na swoim kanale, zwróci się przeciwko niemu" - można przeczytać w oświadczeniu prywatnej szkoły w Dąbrowie Górniczej. W komunikacie nie pozostawiono bez komentarza także stanu szkolnych toalet.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Szkoła Skłodowskiej nie zajmuje się uczniami od strony deski klozetowej lecz od głowy i serca. Skłodowska gromadzi pozytywną energię i jest dostępna dla każdego, kto jej potrzebuje - dodali przedstawiciele placówki.
Trwa ładowanie wpisu:facebook
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić