aktualizacja 

Nagranie z wesela w Turcji ma 10 mln odsłon. Komentarz Polki 5 tys. reakcji

52

Szerokim echem w mediach społecznościowych odbiła się dyskusja na temat nagrania z wesela w Turcji. Pani młoda opublikowała wideo, na którym pokazała, że dzieci zepsuły jej wyjątkowy moment. Zdanie autorki publikacji podzielili internauci.

Nagranie z wesela w Turcji ma 10 mln odsłon. Komentarz Polki 5 tys. reakcji
Dzieci zrujnowały wejście pary młodej na salę (TikTok)

Temat zasadności uczestnictwa dzieci w weselach od lat rodzi kontrowersje. Zwolennicy obecności najmłodszych w uroczystości podkreślają, że brak zaproszenia dla nich jest swego rodzaju obrażeniem ich rodziców. Z drugiej strony można usłyszeć, że wesele to impreza dla dorosłych, na której małoletni tylko przeszkadzają osobom bawiącym się.

Niewątpliwie każda ze stron ma swoje racje. Dyskusja na ten temat wybuchła właśnie w mediach społecznościowych. Wszystko z powodu Turczynki, która opublikowała nagranie wideo ze swojego wesela na TikToku. Świeżo upieczona żona pokazała odbiorcom, że to właśnie najmłodsi zepsuli jej jeden z wyjątkowych momentów dnia.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Kilkudziesięciosekundowe wideo przedstawia wejście pary młodej na salę. Wyjątkowemu momentowi towarzyszyły specjalne światła, muzyka oraz nawet bębniarze. Wszystko było dopięte na ostatni guzik. Nowożeńcy nie przewidzieli jednak, że gdy przekroczą drzwi, to wepchnie się przed nich grupa dzieci, która przez chwile ich zasłoni. Wideo w ciągu doby obejrzano już 10 milionów razy.

"Nigdy dzieci na weselu"

Panna młoda napisała na TikToku, że nie chciała, aby na uroczystości były dzieci. Z sarkazmem dodała również, że dziękuje najmłodszym za wejście. Zniesmaczenie kobiety podzieliło również tysiące internautów. Wśród nich znalazło się wielu komentujących z Polski.

Wesele nie jest imprezą dla dzieci w późniejszej porze dzieci robią się marudne i jeszcze bardziej uciążliwe co zmusza ich rodziców do wyjścia z wesela - napisała Polka, a jej komentarz zebrał ponad 5 tysięcy polubień.
Nigdy dzieci na weselu - stwierdziła komentująca.
U mnie dzieci były tylko na poprawinach - zdradziła internautka.
Zobacz także: Spotkanie u prezydentów. To będzie dziś główny temat
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić