Ewelina Kolecka
Ewelina Kolecka| 
aktualizacja 

Najgorsze wesele w historii? Nie uwierzycie, co zrobił pan młody

105

Co za koszmar! Użytkowniczka TikToka pokazała, co się działo na jej weselu. Miało być romantycznie, a wyszło tragicznie.

Najgorsze wesele w historii? Nie uwierzycie, co zrobił pan młody
Pan młody niechcący kopnął swoją świeżo upieczoną małżonkę (TikTok, gaudsquad)

W trakcie wesela pan młody postanowił rozśmieszyć swoją świeżo upieczoną małżonkę. Panna młoda zasiadła na krześle na środku sali, a mężczyzna zdjął koszulę i rozpoczął pokaz.

Pan młody zrujnował wesele. Wszystko przez niefortunny taniec

Świeżo upieczony mąż zaczął prezentować przed panną młodą taniec, który przypomina do złudzenia ten wykonywany przez striptizerki. Jego żona była wyraźnie rozbawiona tym pokazem. Do czasu.

Pan młody wstał z kolan panny młodej, a następnie wykonał zamach nogą. Niestety, mężczyzna źle ocenił odległość dzielącą go od partnerki. W konsekwencji mocno uderzył stopą jej twarz.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Film ukazał się w serwisie pod znaczącym tytułem "Jak mój mąż zrujnował nasze wesele". Materiał wkrótce stał się prawdziwym viralem, zbierając ponad 100 tysięcy wyświetleń i ponad 12 tysięcy polubień. Internauci żartowali w komentarzach, że po czymś takim para pewnie jest już rozwiedziona. Sama panna młoda zapewniła na innym nagraniu z TikToka, że szybko odzyskała dobry humor.

Trochę płakałam, a on czuł się fatalnie, ale wszystko było w porządku, ponieważ bawiliśmy się do ósmej nad ranem z naszymi najlepszymi przyjaciółmi – wyjaśniła świeżo upieczona mężatka.
Zobacz także: Zobacz też: Sesja ślubna na środku drogi. Postanowili położyć się na środku skrzyżowania
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić