o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
ESO
|

Nie żyje Artur Tomala. 51-letni burmistrz miał COVID-19

93
Podziel się

Zmarł wieloletni Burmistrz Gorzowa Śląskiego Artur Tomala. Miał 51 lat. Burmistrz chorował na COVID-19.

Nie żyje Artur Tomala. 51-letni burmistrz miał COVID-19
Zmarł wieloletni Burmistrz Gorzowa Śląskiego Artur Tomala. (Facebook)
bDYeqSyd

O śmierci Artura Tomali poinformował Urząd Miejski w Gorzowie Śląskim (woj. opolskie). Urząd Burmistrza Tomala piastował niemal 20 lat. "Straciliśmy przede wszystkim dobrego, skromnego człowieka, oddanego miastu i jego mieszkańcom. Panie Burmistrzu, dziękujemy za wszystko. Do zobaczenia kiedyś" - napisali jego współpracownicy. 51-latek zmarł w opolskim szpitalu tymczasowym.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że Tomala zmarł kilka dni po wybudzeniu ze śpiączki farmakologicznej. Wówczas wydawało się, że jego stan się ustabilizował. Artur Tomala na COVID-19 zachorował na początku marca.

bDYeqSyf
Zasług Artura Tomali dla społeczności nie sposób opisać. Jego konikiem była działka inwestycyjna. Każde zrealizowane przedsięwzięcie w gminie dodawało mu apetytu na kolejne - dzięki temu nasze miasto i wsie piękniały - czytamy w komunikacie.

Artur Tomala był również Prezesem Oddziału Zarządu Gminnego Ochotniczych Straży Pożarnych. Wspierał również kluby sportowe i organizacje pozarządowe działające na terenie naszej Gminy. Był członkiem Rady Lokalnej Grupy Działania Górna Prosna, a od 2018 roku jej przewodniczącym.

bDYeqSyl
Chętnie dzielił się opowiadaniami o historii naszego miasta, sam zdobywał nowe informacje. Wspaniały i łagodny szef cierpliwością i spokojem ujmował nas wszystkich, uczył nas jak być dla innych, pomagać im i służyć. Zawsze z szacunkiem traktował każdego z kim mógł pracować i każdego z kim rozmawiał - piszą urzędnicy z Gorzowa Śląskiego.
Zobacz także: Koronawirus w Polsce. Wojciech Andrusiewicz wskazał najsłabszy punkt
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bDYeqSyG
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(93)
Czytelniko2
3 tyg. temu
Bardzo skape dane o przebiegu uroczystosci pogrzebowych burmistrza Artura Tomali.( patrz na pogrzeb Jana Labusa w Ozimku )
dzielnicowy
3 tyg. temu
Pokazcie Fotografie z pogrzebu,licznie zebranych wiernych a zwlaszcza duchowienstwo.Wycie Syrien przemarsz strazakow itd.
60+
3 tyg. temu
O będzie Elizabeta na Allegro.
bDYeqSyH
Jprdl
3 tyg. temu
Teraz nawet jak zlamiesz noge to wpiszą kowid
koot
3 tyg. temu
Mój rocznik...cholera szkoda człowieka
mik
3 tyg. temu
a oprócz covid jakie choroby współistniejące? szkoda człowieka ale wszystko trzeba wykorzystać żeby podtrzymać tę histerię
tekla
3 tyg. temu
moze po szczepieniu
gregre
3 tyg. temu
Coś źle mi się kojarzy ten człowiek. Czy to nie on tak parł do niszczenia terenów zielonych i realizował nienawiść do drzew? Jeśli tak, padłby ofiarą własnych zapędów, bo tam zbierają żniwo choroby płuc, gdzie drzewa nie filtrują zanieczyszczonego powietrza.
Gość
3 tyg. temu
Czy to prawda /tak słyszałem/ że to konował wpisał mu Covida bo nie było testów
Haha
3 tyg. temu
Czyli nie zmarł na covid. Burmistrz zmarł, miał covid to nie znaczy że zmarł na covid.a po co to w ogóle dopisywać jak nie to była przyczyna.to tak jakby napisać burmistrz zmarł, miał dwa psy..jakie to ma znaczenie.wszystkim teraz dopisuje srovid czy tylko burmistrzowi i celebrytów w ostatnim czasie..
adamski
3 tyg. temu
o tych z prawej coś nie słychać, żeby im covid życie odbierał
zuzul
3 tyg. temu
Tak jak śp Krawczyk ,niby lepiej a niestety śmierć niech spoczywa w pokoju
Bodnar
3 tyg. temu
Nie mógł się leczyć amantadyną?
bDYeqSyz
XXDPD
3 tyg. temu
czy to nie robi przerażającego wrażenia? Na mnie tak. Burmistrz, prezydent, piosenkarz, chyba ma wszystko co potrzeba, policjant 43 lata. Amantadyna była zagraniczna, ale nie wszędzie dostępna(na razie nie zapisuję się na szczepienie). Ale zima.
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić