o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
JKM
|

Nie żyje znana i lubiana dziennikarka. Monika Kowalczyk miała 47 lat

32
Podziel się

Nie żyje znana dziennikarka Monika Kowalczyk. Była związana z Radiem Echo, Radiem Kraków, Gazetą Wyborczą, Dziennikiem Polskim, Gazetą Krakowską, portalem Sądeczanin i Dobrym Tygodnikiem Sądeckim. We wzruszających słowach pożegnali ją koledzy i koleżanki z pracy.

Nie żyje znana i lubiana dziennikarka. Monika Kowalczyk miała 47 lat
Nie żyje Monika Kowalczyk. Dziennikarka przegrała walkę z chorobą nowotworową (Pixabay, Facebook)
bELqresB

Monika Kowalczyk odeszła w wieku 47 lat. Walczyła z nowotworem. Współpracownicy wspominają ją jako niezwykle ciepłą osobę, która kochała swoją pracę i cieszyła się każdym dniem życia.

Wiele razy żartowaliśmy w redakcji, że Monika jest zaprzeczeniem wszystkim możliwych statystyk. Sama przyznawała, że rokowania dla osób z jej chorobą są raczej kiepskie i, że na swój sposób jest prawdziwym ewenementem – napisali koledzy i koleżanki Moniki z "Gazety Krakowskiej".
bELqresD

Monika Kowalczyk nie żyje. Miała 47 lat

Najbliżsi dziennikarki przyznali, że starali się ją pocieszać w trudnych chwilach. Monika Kowalczyk miała jednak nie epatować chorobą i zawsze starać się trzymać "fason". Podchodziła do swojej choroby z ogromnym dystansem.

Żartowała, kiedy po chemii przychodziła do redakcji w chustce na głowie, żartowała kiedy zaczęły jej odrastać włosy i kiedy zmienił się ich kolor… – podkreślają redaktorzy z "Gazety Krakowskiej".

Monikę Kowalczyk pożegnała również Jagienka Michalik z portalu Sądeczanin.info. Przez kilka lat panie współpracowały w Radiu Echo.

bELqresJ
Trudno uwierzyć, że już jej nie ma. I ten żal, że już nie mogę z nią pogadać tak od serca, o kłopotach, o radościach, o pracy. Umiała słuchać i sama mówiła w ten sposób, że na długo jej słowa zapadały w pamięci – oceniła Michalik.

Dziennikarka Monika Kowalczyk przegrała walkę z nowotworem. Podano datę pogrzebu

Uroczystości żałobne odbędą się w czwartek 22 lipca w gminie Chełmiec. Pogrzeb Moniki Kowalczyk będzie miał miejsce w Trzetrzewinie o godz. 14. Pół godziny wcześniej odmówiony zostanie różaniec w intencji zmarłej dziennikarki.

bELqresK

Obejrzyj także: Jan Lityński nie żyje. Policja ujawnia szczegóły akcji na rzece Narew

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bELqrete
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(32)
zew
3 miesiące temu
Więcej chemii do żywności dawać - ludobójstwo naszych czasów. Politycy mają krew na rękach podejmując decyzje zagrażające zdrowiu i życiu ludzi. Tak ginie więcej ludzi niż w obozach koncentracyjnych, tylko nie jest tak widoczne. Kto rozliczy obecnych zbrodniarzy?
Z Bogiem
3 miesiące temu
Mam nadzieję, że już tutaj zasmakowała miłości Bożej i nie było jej żal odchodzić...bo miłość niby do innego człowieka a nawet pupila to tak naprawdę do i od Boga - daje nam ją poczuć
smutne
3 miesiące temu
Młodzi ludzie... Padają jak muchy... Przyszło nam żyć w strasznych czasach.
bELqretf
Damiano
3 miesiące temu
Podobno lek na raka jest już od jakiegos czasu... Ale niestety nie dla każdego .Chemia ma pierwszenstwo tak jak szczepionki wpychają zamiast amantadyny...pacjent wyleczony to pacjent stracony.
Gość
3 miesiące temu
Niech spoczywa w pokoju... Jak każdy z nas miała rodzine i bliskich...zastanawia tylko fakt czemu tak czesto ostatnio pisze sie o zgonach mlodych ludzi???
Mirosław
3 miesiące temu
Pod takim artykułem możliwość dodawania komentarzy powinna być wyłączona.
Erwin
3 miesiące temu
Była tak znana że nikt jej nie znał.
tak
3 miesiące temu
XXI wiek a medycyna z XVIII wieku. Mówią rak to nie wyrok i to jest kłamstwo puki co. Ciągle widzę w otoczeniu jak jest to rozgrywane. Najpierw diagnoza, a potem przepychanie przez parę miesięcy zanim zaczną leczyć, bo trzeba poczekać na profesora, który wyjechał na wakacje, bo trzeba poczekać aż będzie ktoś kto wykona takie czy inne badania. A choroba się rozwija i potem oj to już za późno. Tak to wygląda w realu, właściwie liczy się tylko kasa, a nie to czy się kogoś wyleczy czy nie.
wkurzony
3 miesiące temu
A MOŻE PRZYJĘŁA SZCZEPIONKĘ? CO PRZYSPIESZYŁO ZGON !!!
Krycha Z.G.
3 miesiące temu
Ja też żartuję ze swojego raka... ale to forma zakrycia ogromnego strachu przed śmiercią- wiem, że stoi koło mnie. Ogromne wyrazy współczucia dla Rodziny i Bliskich.
dana
3 miesiące temu
i bardzo dobrze o jak dobrze z Wyborczej :)
goo
3 miesiące temu
zabiła ją chemia dla bidoty na NFZ. Nie rak. współczuje
ela
3 miesiące temu
i co z tego
bELqresX
eci pecik
3 miesiące temu
Czy ona nie była z PiSu. Bo tylko oni kochają swoją pracę. Tak twierdzą sami.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić