Angelika Karpińska| 

Niemcy. W starym bunkrze znaleziono zwłoki 26-letniej Bianki. Trwa obława

242

W dawnym nazistowskim bunkrze w Niemczech znaleziono zwłoki 26-letniej Bianki S. Wszystko wskazuje na to, że kobieta została zamordowana. Trwają poszukiwania sprawcy.

Niemcy. W starym bunkrze znaleziono zwłoki 26-letniej Bianki. Trwa obława
W bunkrze znaleziono zwłoki 26-latki (Facebook)

26-letnia Bianka S. ostatni raz była widziana w czwartek na dworcu kolejowym w Oranienburgu. Miała ze sobą rower. Jej koleżanka twierdzi, że była umówiona do lekarza. Tego samego dnia nie pojawiła się na służbowym spotkaniu i nie odebrała 5-letniego synka ze żłobka. Ślad po niej zaginął.

Zwłoki 26-latki w nazistowskim bunkrze

W poniedziałek wieczorem w starym nazistowskim bunkrze pod Oranienburgiem znaleziono zwłoki kobiety. W lesie znaleziono także jej rower.

Policja podejrzewa, że 26-latka została zamordowana. Śledczy nie wykluczają również, że do przestępstwa doszło na tle seksualnym.

Widoczne na jej ciele obrażenia przemawiają za zabójstwem - powiedziała portalowi bz-berlin.de Dörte Röhrs, rzecznika policji w Brandenburgii.

W środę ma odbyć się sekcja zwłok młodej matki. Jak dotąd policja nie ustaliła podejrzanego. Funkcjonariusze proszą świadków, którzy widzieli 26-latkę lub kogoś w pobliżu bunkra, aby zgłosili się na policję.

Zobacz także: Sensacyjne znalezisko w polu. Naukowcy podekscytowani skałą sprzed 4,6 mld lat

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić