o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Angelika Karpińska
|

Niemcy. W starym bunkrze znaleziono zwłoki 26-letniej Bianki. Trwa obława

109
Podziel się

W dawnym nazistowskim bunkrze w Niemczech znaleziono zwłoki 26-letniej Bianki S. Wszystko wskazuje na to, że kobieta została zamordowana. Trwają poszukiwania sprawcy.

Niemcy. W starym bunkrze znaleziono zwłoki 26-letniej Bianki. Trwa obława
W bunkrze znaleziono zwłoki 26-latki (Facebook)
bEEFDHxN

26-letnia Bianka S. ostatni raz była widziana w czwartek na dworcu kolejowym w Oranienburgu. Miała ze sobą rower. Jej koleżanka twierdzi, że była umówiona do lekarza. Tego samego dnia nie pojawiła się na służbowym spotkaniu i nie odebrała 5-letniego synka ze żłobka. Ślad po niej zaginął.

Zwłoki 26-latki w nazistowskim bunkrze

W poniedziałek wieczorem w starym nazistowskim bunkrze pod Oranienburgiem znaleziono zwłoki kobiety. W lesie znaleziono także jej rower.

bEEFDHxP

Policja podejrzewa, że 26-latka została zamordowana. Śledczy nie wykluczają również, że do przestępstwa doszło na tle seksualnym.

Widoczne na jej ciele obrażenia przemawiają za zabójstwem - powiedziała portalowi bz-berlin.de Dörte Röhrs, rzecznika policji w Brandenburgii.
bEEFDHxV

W środę ma odbyć się sekcja zwłok młodej matki. Jak dotąd policja nie ustaliła podejrzanego. Funkcjonariusze proszą świadków, którzy widzieli 26-latkę lub kogoś w pobliżu bunkra, aby zgłosili się na policję.

Zobacz także: Sensacyjne znalezisko w polu. Naukowcy podekscytowani skałą sprzed 4,6 mld lat

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEEFDHyq
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(109)
Chyba przedsz...
2 miesiące temu
5 latek za stary do żłobka. Niechlujne pisanie.
Poprawność
2 miesiące temu
Oblawa tylko do ustalenia sprawcy, jeśli to biały facet, Polak, Niemiec, to pójdzie siedzieć, jeśli jakikowpoek inny to incydent?
Andy
2 miesiące temu
"W dawnym nazistowskim bunkrze" czyli bunkry mają swoją przynależność etniczną i narodową? To hitlerowski (jeżeli już) lub poprawnie niemiecki bunkier z czasów II WŚ. Nie ma narodu "naziści". Są tylko i wyłącznie Niemcy. A naziści w potocznym języku to byli członkowie partii NSDAP. Czyli może to był schron partyjny?
bEEFDHyr
Ginter
2 miesiące temu
Założę się o każde pieniądze że to zrobił polaczek!
Michał
2 miesiące temu
Kilka lat temu 7ydowscy dziennikarze w gazecie "New York Times", znanej z bardzo negatywnego nastawienia do Polaków i Polski, użyli w jednym z artykułów, sformułowania "Nazi Poland", za które do tej pory nie przeprosili. Czyli, idąc tokiem ich myślenia, na terenie Niemiec, w czasie II wojny światowej, to Polacy wybudowali bunkier?
Jakiś ten art...
2 miesiące temu
5-letnie dziecko ze żłobka?
ASS
2 miesiące temu
To pewnie jakiś inżynier z Bliskiego Wschodu odwiedził koleżankę...
oups
2 miesiące temu
Naziści w czasie IIWŚ byli dyskryminowani np w okupowanej Warszawie, bo na kinach, restauracjach i tramwajach było napisane "Nur für Deutsche".
pi.
2 miesiące temu
Jak widać zaproszeni goście się nudzą, nie pomagają poszkodowanym w powodziach, lubią jednak gwałcić i mordować.
ekonomista
2 miesiące temu
Jak Polacy zbudują bunkier to jest polski, a jak Niemcy to jest nazistowski.
abcd
2 miesiące temu
"Społeczeństwo, które godzi się na usunięcie kary śmierci z kodeksu karnego, okazuje pogardę ofiarom, bowiem stawia życie mordercy ponad życie ofiary, a jednocześnie wysyła czytelny komunikat do przestępców: możesz zabijać, twoje życie jest bezpieczne, a my jesteśmy bezsilni. Likwidując karę śmierci społeczeństwo samo siebie pozbawia godności, bowiem jest to również komunikat do wszystkich obywateli: od teraz nie dzielimy już ludzi na dobrych i złych, ale dzielimy na martwych i żywych." Henryk Dąbrowski
kłamstwo
2 miesiące temu
bunkier nie jest nazistowski,bunkier zbudowany przez Niemców jest NIEMIECKI
Poznaniak
2 miesiące temu
Policja podejrzewa,że została zamordowana... to widać na pierwszy rzut oka, czy był udział osób trzecich, czy nie! Chyba nie wyglądała, jakby spadła z rowera? Pewnie narodowości sprawcy nie ujawnią, no chyba, że był to Polak.
bEEFDHyj
Tomek
2 miesiące temu
Obława? To już wiedzą kogo szukają?
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić