Nietypowe ogłoszenie Wojewódzkiego. Poprosił o pomoc internautów

91

Kuba Wojewódzki zamieścił w mediach społecznościowych zdjęcie z młodą dziewczyną. Okazuje się, że to jego siostrzenica, która szuka pracy. Nazywa się Kinga i jest tegoroczną maturzystką.

Nietypowe ogłoszenie Wojewódzkiego. Poprosił o pomoc internautów
Kuba Wojewódzki wrzucił do sieci zdjęcie ze swoją siostrzenicą (Instagram)

Kuba Wojewódzki znany jest jako samozwańczy "król TVN-u". Celebryta na antenie tej właśnie telewizji od wielu lat prowadzi swój program publicystyczny. To jednak nie jedyne jego źródło dochodów.

Wojewódzki jest także współwłaścicielem restauracji oraz browaru, współprowadzi także audycję w Newonce.radio. Często reklamuje także różne marki w mediach społecznościowych. Tym razem wykorzystał jednak swoją popularność na Instagramie w innym celu.

Kuba Wojewódzki pomaga siostrzenicy. Szuka dla niej pracy

Kuba Wojewódzki postanowił pomóc szukać pracy bliskiej osobie. – Moja siostrzenica, tegoroczna maturzystka poszukuje wraz ze swoim chłopakiem (też maturzysta) pracy w Warszawie – napisał na Instagramie.

Gdyby ktoś, coś, to proszę o kontakt w wiadomości prywatnej do Kingi Kożuch. Dziękuję za uwagę – podpisał zdjęcie z siostrzenicą.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Jak widać po jej profilu na Instagramie, siostrzenica Wojewódzkiego ma doświadczenie w modelingu. Najwidoczniej dziewczyna jednak chciałaby zmienić branżę i znaleźć pracę na stałe.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Wojewódzki pokazał siostrzenicę. Internauci są zachwyceni

Użytkownicy mediów społecznościowych niezwykle ciepło przyjęli ogłoszenie Wojewódzkiego. Część z nich zwróciła uwagę na niezwykłą urodę siostrzenicy "króla TVN-u". – Jak miło zobaczyć kogoś o tak oryginalnej, a nie oszukanej urodzie – stwierdziła jedna z internautek.

Od razu pojawiły się także pierwsze propozycje pracy. – Szukam menedżerki. Jeśli ma zmysł medialny po wujku to zatrudniam w ciemno – skomentował zdjęcie znany muzyk Piotr Kukulski.

Nie wszystkie komentarze były jednak pozytywne. Niektórzy napisali siostrzenicy Wojewódzkiego, że szukanie pracy w mediach społecznościowych to nie najlepszy pomysł.

Nie rozumiem, ma wujka który od lat jest "królem TVN-u", który ma swoją restaurację, który ma znajomości w show-biznesie i szuka pracy na Instagramie? – dziwi się jedna z osób.

Obejrzyj także: Biznesy Kuby Wojewódzkiego

Autor: JKM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić