o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
SSŃ
|

"Nowa Pawłowicz" wywołała awanturę. Spór w PiS

509
Podziel się

Posłanka PiS Anna Maria Siarkowska, nazywana czasami "nową Pawłowicz" cieszy się dobrymi stosunkami z ojcem Tadeuszem Rydzykiem. Tym razem jednak pani polityk przesadziła. Na łamach portalu Radia Maryja bowiem otwarcie krytykowała krajowy lockdown. Jej słowa potępiła nawet koleżanka z partii.

"Nowa Pawłowicz" wywołała awanturę. Spór w PiS
Posłanka PiS podpadła koleżance z partii (Facebook, Anna Maria Siarkowska)
bDUoPFLV

Anna Maria Siarkowska zwróciła na siebie niedawno uwagę w sieci, głosząc skrajne opinie na temat obostrzeń. "Nie ma nic bardziej szkodliwego niż lockdown" – napisała niegdyś na Twitterze.

Siarkowska kontra Semeniuk. W centrum sporu lockdown

Jeszcze przed czwartkową konferencją premiera i ministra zdrowia, posłanka odwiedziła redakcję Tadeusza Rydzyka. W związku z zapowiadanym już wtedy zaostrzeniem restrykcji "nowa Pawłowicz" dosadnie powiedziała, co myśli na ten temat:

bDUoPFLX
Skutki społeczne są widoczne przede wszystkim w grupie dzieci i młodzieży. Oni bardzo cierpią na skutek lockdownu, nie mogąc chodzić normalnie do szkoły i utrzymywać kontaktów rówieśniczych, spędzając za to większość dnia przed komputerem. Wszyscy zaś żyjemy w przedłużającym się stresie, który będzie miał bardzo negatywne konsekwencje zdrowotne, zarówno psychiczne jak i fizyczne. Skutki kolejno wprowadzanych lockdownów oraz utrzymywania obostrzeń są bardzo szerokie, właściwie widoczne w każdej dziedzinie życia – skomentowała Siarkowska w Radiu Maryja

To jednak nie koniec. Posłanka odważnie wypowiadała się także na temat medycznych aspektów pandemii i obostrzeń. Warto zaznaczyć, że Siarkowska nie posiada żadnego wykształcenia w tej dziedzinie, studiowała bowiem na Akademii Obrony Narodowej.

bDUoPFMd
Uważam, że cała służba zdrowia powinna być zaangażowana do tego, żeby leczyć wszystkich chorych, tak jak wcześniej. Przy grypie czy innych chorobach wirusowych świat nie stał na głowie, lecz lekarze leczyli ludzi, a szpitale były otwarte. To, co dzisiaj się dzieje, czyli zamykanie szpitali czy odwoływanie zabiegów planowych, nie jest działaniem, które uznaję za słuszne - kontynowała Siarkowska

Słowa posłanki PiS bardzo nie spodobały się nawet jej koleżance z partii. Wiceminister Olga Semeniuk nie powstrzymała się przed komentarzem w tej sprawie.

Rozłam w PiS. Konflikt na Twiiterze

Przy grypie nie ma 2,73 mln zgonów w rok. W rok wśród moich najbliższych przyjaciół grypa nie zabrałaby kilku osób w krótkim czasie. Odpowiedzialność za wypowiedziane słowa. Warto. - napisała na Twitterze Semeniuk

Spór między paniami przeniósł się wówczas na platformę internetową. Siarkowska w mig podjęła dyskusję z wiceminister Semeniuk na Twitterze:

bDUoPFMe
Warto Pani Minister leczyć ludzi bez względu na to, czy są chorzy na Covid-19, mają nowotwór, czy złamaną rękę. Pomagać należy wszystkim. Zamknięte szpitale, odwoływane zabiegi i zbyt późne leczenie chorych zwiększają ilość nadmiarowych zgonów.
Pani poseł, proszę przestać rozsiewać dezinformację. Szpitale w czasie pandemii, która trwa ponad rok leczą na inne choroby niż #COVID19. Niemniej jednak pisanie, że pandemia nie istnieje, nie spowoduje lawiny wolnych łóżek w szpitalach – odpowiedziała wiceminister Olga Semeniuk
bDUoPFMf
Zobacz także: Nowe obostrzenia. Lockdown to jeszcze mało? Polityk PiS szczerze do bólu o sytuacji
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bDUoPFMy
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(509)
TO CIEKAWE
4 tyg. temu
- cieszy się dobrymi stosunkami z ojcem Tadeuszem
kici
4 tyg. temu
Obie prezentują ten sam poziom intelektualny
to Pawłowicz
4 tyg. temu
ma rywalkę - niewiarygodne - zaraz kobitę przywołają ją do porządku - w PiS tylko prezes ma rację
bDUoPFMz
.....
4 tyg. temu
martwie sie o nią,przez te stosunki z Rydzykiem.
patryk
4 tyg. temu
skąd biorą się takie oszczepy ?
Najnowsze komentarze (509)
jaros
4 tyg. temu
Zapraszam te idiotkę do szpitala na wolontariat. Niech zobaczy co sie dzieje na oddziałach. To jej pobratymcy z PiS od 6 lat nie potrafią usprawnić pracy służby zdrowia, która jest w skrajnej zapaści. Powinienem jej życzyć ciężkiego przebiegu covidu ale nie zrobię tego, bo wierzę, że w końcu zmądrzeje...
gość
4 tyg. temu
P Pawłowicz,chociaż dużo ładniejsza była od Siarkowskiej,Spurek,Senyszyn no tych jej z ględzenia podobnych!!!!!
Hanka
4 tyg. temu
O matko,ile tych dziuń do Pawłowicz podobnych?Pierwsza to Senyszyn,jak coś powie,to wypisz,wymaluj Pani KP a teraz jeszcze Siarkowska?Następna proszę,albo nie!!!!!!!
piątek
4 tyg. temu
To , coś pochodzi z mojego miasta, kto na nią głosował, nie słyszałam nic o jej kandydowaniu.
Dorota 34
4 tyg. temu
A ten Rydzyk to ten biedny z Torunia
retyre
4 tyg. temu
Wyznawcy inteligencji Kopacz, Kidawy, Pomaski, Muchy, Spurek, Senyszyn...
vgt
4 tyg. temu
Ręce opadają. Najgorzej gdy laik zabiera głos w sprawach, o których nie ma zielonego pojęcia. A.M. Siarkowska - litości!!!
zniesmaczony
4 tyg. temu
O dziwo - tym razem zgodze sie z działączem PiS. Ta Pani nie pasuje do lewicowego ugrupowania jakim jest PiS. Ma pełną rację, lockdown NIC NIE DAJE prócz niszczenia gospodarki i wiezi społecznych.
bDUoPFMr
gość
4 tyg. temu
I te 'stosunki' całkowicie ją dyskwalifikują. Następna zaczadziała...
Jaca
4 tyg. temu
Dobre stosunki z Tadziem.No ,szacun bo ja myslalem ze tadzio lubi chlopcow
tragedia
4 tyg. temu
tu chyba chodzi tylko o kościoły co? wylęgarnie wirusa
60-
4 tyg. temu
Jesli sie nudzi to do szpitala na wolontariat
oko
4 tyg. temu
Szczerze? Pawłowicz w jej wieku była dużo ładniejsza, wyobraźcie sobie jakie z niej będzie próchno na starość.
kocia
4 tyg. temu
u nas nie leczy się psychicznie chorych ,stąd takie indywidua
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić