Kamil Karnowski
Kamil Karnowski| 
aktualizacja 

Oburzające nagranie z kościoła. Ksiądz skwitował dziecko: "Porażka jakaś"

461

W kilkanaście godzin skandaliczne nagranie z uroczystości pierwszej komunii świętej zobaczyło ponad 30 tys. internautów.

Oburzające nagranie z kościoła. Ksiądz skwitował dziecko: "Porażka jakaś"
(Youtube.com)

Po czasie udało się nam ustalić, w którym kościele nagrano film. Nagranie zrobiono w parafii pod wezwaniem Zesłania Ducha Świętego w Ząbrowie koło Iławy (woj. warmińsko-mazurskie. Wideo pokazuje moment, w którym chłopiec przekazuje księdzu dary podziękowaniu za pierwszą komunię świętą.

Reakcja duchownego na pomyłkę wywołała w sieci prawdziwą burzę. Internauci nie pozostawili na księdzu suchej nitki. Kapłanowi dostało się za słowa "Daj to chłopie. Zostawmy to. Porażka jakaś", którymi ten skwitował pomyłkę chłopca.

Każde dziecko ma prawo w takiej sytuacji się zdenerwować i zapomnieć tekstu formułki. Nazywając kogoś "porażką" świadczy to tylko o tym, że ksiądz sam wydał sobie ocenę o swoich możliwościach duszpasterskich - napisał jeden z użytkowników YouTube.

To jednak jedna z łagodniejszych wypowiedzi, jakich niewiele jest pod nagraniem. Większość z nich bardzo ostro krytykuje postawę księdza.

Tacy księża z automatu powinni stracić wszelkie prawa kapłańskie. Jakby Cie człowieku z plebani wyrzucili to twoje życie by było porażką! - czytamy pod nagraniem.

I przez takich księży to się dziwią że, młodzi ludzie nie chcą uczestniczyć w życiu kościoła... Postawa księdza to istna porażka. Wstyd jeszcze raz wstyd - pisze jeden z internautów.

Są też tacy, którzy chcą dodać otuchy ofierze złośliwego komentarza.

Jak dzieciaku czytasz mojego posta, to wiedz ŻE NIE JESTEŚ PORAŻKĄ i ŚWIETNIE SOBIE PORADZIŁEŚ. Ten ksiądz natomiast to jakaś porażka!!!! - brzmi inny komentarz (pisownia oryginalna).

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić