Ogórek i Jakimowicz mają dość. Mówią, co sądzą o dziennikarzach z TVN-u

948

Magdalena Ogórek i Jarosław Jakimowicz, którzy prowadzą program "W kontrze" na antenie TVP Info, poruszyli po raz kolejny temat TVN24. Stwierdzili, że są zaszczuwani przez mało rzetelnych dziennikarzy. Para prowadzących stanęła też w obronie Pawła Kukiza.

Ogórek i Jakimowicz mają dość. Mówią, co sądzą o dziennikarzach z TVN-u
Jarosław Jakimowicz i Magdalena Ogórek (Kadr z programu, TVP)

Program "W kontrze" jest prowadzony przez Magdalenę Ogórek i Jarosława Jakimowicza, którzy komentują bieżące wydarzenia. W jednym z ostatnich odcinków poruszyli temat Pawła Kukiza, który podczas sejmowego głosowania poparł ustawę tzw. "Lex TVN".

Magdalena Ogórek i Paweł Jakimowicz bronią Kukiza

Ten hejt na Pawła Kukiza, i muszę to z przykrością stwierdzić, nakręciła telewizja komercyjna w sposób straszny. Ci, którzy mieli, mają cały czas te frazesy o miłości na ustach, nakręcili po prostu taką machinę hejtu, że to się w głowie nie mieści - powiedziała Magdalena Ogórek.

Jarosław Jakimowicz bardzo szybko na to zareagował. "Wiesz, jak to się nazywa? Cała prawda, całą dobę, wolne media" - dodał.

W dalszej części programu Magdalena Ogórek odezwała się wprost do pracowników TVN24. Prowadząca "W kontrze" stwierdziła, że to TVN zachowuje się agresywnie, a dziennikarze urządzają regularne nagonki na dziennikarzy TVP i wykonywane przez nich materiały. Dodała, że obopólna niechęć zaczęła się od nazywania TVP "telewizją reżimową".

To, co się dzieje od roku, to jest szczucie na nas, gdzie my wykonujemy tak samo pracę jak wy, szanowni koledzy z TVN24. I tak samo jak komuś, być może, nie odpowiada nasza praca, tak komuś nie odpowiada wasza. Tylko trzeba to szanować. Wy macie swoich widzów, my pewnie mamy swoich, natomiast szczucie i takie cały czas podbijanie nienawiści w stosunku do nas... - dodała Ogórek.
Zobacz także: Kamil Bortniczuk ministrem sportu? Komentarz z opozycji
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić