o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Karolina Woźniak
|

Okrutna zbrodnia w Bytomiu. Zabił swoją dziewczynę i zrobił z niej mumię

48
Podziel się

Do morderstwa doszło na początku 2019 roku. 35-letni Mirosław Ż. zabił swoją dziewczynę, bo był zazdrosny. Jej zwłoki schował w szafie, a szczeliny wypełnił pianką montażową.

Okrutna zbrodnia w Bytomiu. Zabił swoją dziewczynę i zrobił z niej mumię
31-letnia Anita została zamordowana przez swojego chłopaka
bDogldZx

35-latek myślał, że śledczy nie domyślą się, co zrobił. Jego plan się nie powiódł. Sąd skazał Mirosława Ż. na 25 lat pozbawienia wolności.

31-letnia kobieta po spotkaniu z rodzicami w Świętochłowicach pojechała spotkać się ze swoim chłopakiem. W pewnym momencie para zaczęła się kłócić. Mężczyzna zarzucał Anicie, że go zdradza. Mirosław Ż. chwycił poduszkę i udusił nią kobietę.

bDogldZz

Tragiczna zbrodnia w Bytomiu. Zabił swoją dziewczynę i zrobił z niej mumię

Jej ciało postanowił ukryć w szafie, a żeby nikt nie wyczuł zapachu rozkładających się zwłok, szczeliny w meblu wypełnił pianką monterską.

Jak podaje fakt.pl, sprawca następnego dnia spotkał się ze swoją mamą i zachowywał się tak, jakby nic się nie stało. Kolejnego dnia ślad po nim zaginął.

Po 3 tygodniach od makabrycznej zbrodni policjanci weszli do mieszkania Mirosława Ż. i dokonali wstrząsającego odkrycia. W rozmowie z "Faktem" śledczy przyznali, że mężczyzna "zrobił z kobiety mumię".

bDogldZF

Okazuje się, że sąsiedzi bali się 35-latka. Relacjonują, że mężczyzna często krzyczał na swoją partnerkę i groził jej, że ją "załatwi". Nawet rodzina nie mówi dobrze o skazanym za morderstwo Mirosławie. Najbliżsi nie uczestniczyli również w rozprawach sądowych.

Zobacz także: Nadchodzi globalna powódź. Polska nie jest bezpieczna
bDogleaa
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(48)
Marcin
4 miesiące temu
Gość wyjdzie jak będzie miał 60 lat. Po co, na co? Kto będzie następny za te 25 lat? Po co ryzykować? Zamknąć na dożywocie, a najlepiej zgładzić i po sprawie, nikogo już bandyta nie ruszy. A tak utrzymanie w więzieniu, potem socjal, bo co taka miernota zacznie robić w wieku 60 lat?
Goldengecko
4 miesiące temu
Prawda jest taka że w takich sytuacjach ofiara nie może liczyć na żadną pomoc do póki jej nie zabije nic mu w praktyce nie grozi
POLAK
4 miesiące temu
Nie chce utrzymywać tego czegoś. Dlaczego mam płacić na to coś?
bDogleab
eee
4 miesiące temu
gdzie wizerunek sprawcy i jego dane , ofiara jest ujawniona , a sprawca chroniony?
Tujo
4 miesiące temu
Nigdy nie zrozumiem, dlaczego dziewczyny wiążą się z takimi typami. Potrafię zaakceptować każdą inną ,,wadę,,u człowieka ale, nie agresywność, chamstwo, alkoholizm.!!!
Najnowsze komentarze (48)
Ole
3 miesiące temu
Ja chciałem tylko przypomnieć że Sosnowiec (z którego tak wszyscy się nasmiewacie) nie leży w Bytomiu. A Bytom leży w stolicy hanysostwa.
Rrr
4 miesiące temu
On wcale nie ma 35l Tylko 32!!! Nie zabił jej w Bytomiu tylko w Chorzowie!! Hmmm czy był miły tak jak coś chciał . Ale jaki był !? Kapusiem sprzedał by cię za łyżeczkę kawy,okradał własna rodzine wszędzie palił za sobą mosty .Oprucz matki wszyscy się od niego odwrócili za to co zrobił . Moje skromne zdanie to takie ze powinien pracować w kamieniołomach na swoje utrzymanie za chleb i herbatę i nic więcej . Dzieci za jedzenie w przedszkolu i szkole musza płacić a on ma 3 posiłki za darmo . To jest nie sprawiedliwe !!!!
Trzeźwy
4 miesiące temu
jak to jest, że co chwilę słyszymy o makabrycznych zbrodniach w parach heteroseksualnych a wśród homo nie? czy pary homo kochają się bardziej? jak to leciało "normalna rodzina, chłopak i dziewczyna"?
pankowery
4 miesiące temu
Zabił celowo ! Nie ważne o co poszło..Ale zabił Świadomie !! Moim zdaniem takie osoby nie powinny być karane przez więzienie , bo po 20 latach wyjdą za dobre sprawowanie ! Śmierć za Śmierć powinna być nawet jak samochodem jadą pijani czy naćpani i zabiją kogoś !!
Elektryk
4 miesiące temu
Tak samo ale laska w podawczym
000
4 miesiące temu
Na pewno znam jego dobrze... Miły wrażliwy agresywny
PGb.
4 miesiące temu
Maria... Bez sensu.. Coś jest z lipą co ją obchodzi
Kurier
4 miesiące temu
Od niego lepiej nic nie brać...
bDogldZT
ja.
4 miesiące temu
Jak to się dzieje że ateistyczne Czechy gdzie tylko 11% społeczeństwa jest wierzący, przeglądając statystyki w każdej kategorii przestępstw a szczególnie morderstw jest zdecydowanie mniej (per capita)? Kto mi to wyjaśni? --
Hardi
4 miesiące temu
Takiego to to wysłać na wczasy. Fundować mu ekologiczną zdrową żywność.Wyleczyć z ewentualnych chorób.Wykonać badania na zgodność tkankową wyszukać biorców w bazie danych i zatrudnić odpowiednich specjalistów.
No cóż
4 miesiące temu
Gdyby nie dała mu powodu do tego, aby był zazdrosny, to może do tragedii by nie doszło. Nie każdy shit-test musi się skończyć pomyślnie.
joda
4 miesiące temu
Brak kary śmierci w Kodeksie to pogarda dla ofiar.
Abc
4 miesiące temu
Zrobić jak w 3 Rzeszy,gilotyna i po sprawie
sedzia
4 miesiące temu
Śmieszna kara, Sady to skandal
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić