Olbrzymi żółw dostał prezent na 54 urodziny. Natychmiast go zjadł

3

Żółw z zoo w Perth obchodził 54 urodziny. Media obiegły zdjęcia olbrzymiego żółwia, który wcina swój prezent, otrzymany tego dnia od opiekunów.

Olbrzymi żółw dostał prezent na 54 urodziny. Natychmiast go zjadł
Żółw ukończył 54 lata. (YouTube)

Żółw Galapagos Cerro ukończył 54 lata. Olbrzymi żółw, który jest ulubieńcem zoo w Perth i kochanym pupilem wszystkich bywalców placówki, jak na swój wiek czuje się świetnie - przekonują opiekuni.

Jak na żółwia wciąż porusza się żwawo i jest pełen wigoru. Opiekuni zwierzęcia podejrzewają, że uda mu się przeżyć jeszcze co najmniej kolejne 50 lat. Śmieją się, że żółw "jeszcze ich przeżyje".

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Na urodziny zamówiono tort. Ciasto wykonano z arbuza

Jak donosi ABC News - żółw, który przebywa obecnie w zoo w Perth, stolicy stanu Zachodnia Australia, w dzień swoich urodzin otrzymał ogromny tort. Ciasto, przeznaczone dla żółwia, mogło być zrobione tylko z jednego owocu.

Arbuz to ulubiony przysmak olbrzymiego żółwia. Nic dziwnego, że solenizant, widząc tort, natychmiast rzucił się na niego. W kilka minut arbuz zniknął, a żółw otrzymał na koniec gromkie brawa. Żółw Galapagos Cerro z pewnością będzie cieszył się popularnością w zoo przez kolejne długie lata żółwiego życia.

Zobacz także: Samica żółwia złożyła jaja. Jest zagrożona wyginięciem
Autor: HNM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić