Rafał Strzelec| 

Pawłowicz wzywa egzorcystę na pomoc. "Nastały czasy zwycięstw zła"

817

Krystyna Pawłowicz wciąż nie potrafi odnaleźć się w powyborczej rzeczywistości. Przejęcie władzy przez opozycję jest jej zdaniem katastrofalnym scenariuszem. Sędzia Trybunału Konstytucyjnego cały czas wyraża swój niepokój w mediach społecznościowych. Tym razem wzywa na pomoc egzorcystę.

Pawłowicz wzywa egzorcystę na pomoc. "Nastały czasy zwycięstw zła"
Krystyna Pawłowicz (PAP)

Krystyna Pawłowicz od grudnia 2019 roku jest sędzią Trybunału Konstytucyjnego. Wcześniej przez osiem lat sprawowała mandat posła VII i VIII kadencji Sejmu z ramienia Prawa i Sprawiedliwości.

Partia Jarosława Kaczyńskiego w ostatnich wyborach parlamentarnych otrzymała co prawda największe poparcie, ale straciła sejmową większość na rzecz opozycji. Koalicja Obywatelska, Trzecia Droga i Nowa Lewica mają razem 248 mandatów.

I choć prezydent Andrzej Duda powierzył misję utworzenia rządu Mateuszowi Morawieckiemu (PiS), to wszystko wskazuje na to, że nowym premierem będzie Donald Tusk (KO). PiS nie jest w stanie znaleźć w Sejmie koalicjanta.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: "Otumanili ludzi". Sukcesy i porażki PiS. Polacy są podzieleni: Skłócają naród

Krystyna Pawłowicz jasno daje do zrozumienia, że takie rozwiązanie zupełnie jej nie odpowiada. Była posłanka komentuje polityczną rzeczywistość w mediach społecznościowych. Niejednokrotnie robi to w bardzo kontrowersyjny sposób.

Pawłowicz wzywa egzorcystę na pomoc

W ostatnich wpisach Pawłowicz na X (niegdyś Twitter) widać wyraźne rozgoryczenie wynikami wyborów parlamentarnych. Sędzia TK posuwa się nawet do stwierdzeń, że Polska straci swoją suwerenność na rzecz Niemiec, a językiem urzędowym nad Wisłą będzie niemiecki.

Co jakiś czas w Polakach odżywa instynkt samobójczy. Już nie współczuję. Szkoda tylko ofiar życia i krwi naszych Przodków. Kolejny raz wszystko idzie w piach - pisała niedawno zaniepokojona Pawłowicz.

Sędzia Trybunału Konstytucyjnego nie ma w sobie nadziei na lepszą przyszłość po wyborach. Pawłowicz postanowiła poprosić o pomoc... egzorcystę. - Nastały czasy zwycięstw zła, CZASY DEMONICZNE…. Śp. Ojcze Gabriele AMORTH, ostatni egzorcysto Watykanu ! Wstawiaj się za Polską ! Wstawiaj się za Europą ! - napisała w ostatnim wpisie Pawłowicz.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Gabriele Amorth to włoski paulista. Był autorem wielu publikacji dotyczących egzorcyzmów, które zapewniły mu międzynarodowy rozgłos. Od 1985 roku pełnił bowiem funkcję oficjalnego egzorcysty watykańskiego. Zmarł w 2016 roku z powodu choroby płuc.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić