Anna Piątkowska-Borek
Anna Piątkowska-Borek| 

Pierwszy Primark w Polsce. Dziś otwarcie. Jak będzie wyglądać?

22

W Warszawie 20 sierpnia wielkie otwarcie sklepu Primark w Galerii Młociny. Jest to pierwszy punkt tej marki w Polsce. O której otwarcie? Jak będzie wyglądało?

Pierwszy Primark w Polsce. Dziś otwarcie. Jak będzie wyglądać?
Pierwszy oficjalny sklep Primark w Polsce

Primark w Galerii Młociny to pierwszy sklep sieci Primark w Polsce

W czwartek 20 sierpnia wielkie otwarcie Pimark w warszawskiej Galerii Młociny. O której klienci będą mogli zrobić tam zakupy? Primark w Warszawie będzie czynny w godzinach pracy Galerii Młociny, czyli od 10:00 do 22:00. W niedziele handlowe ten czas będzie krótszy 10:00-21:00.

Otwarcie Primark w Warszawie

Sklep, który zostanie otwarty w Galerii Młociny w Warszawie, ma 3660 m kw. powierzchni handlowej i zlokalizowany jest na 2 piętrach. Do dyspozycji klientów będzie 35 przymierzalni i 30 kas.

Primark w Warszawie to już 382 sklep sieci obecnej na 13 rynkach. Do Europy Środkowo-Wschodniej Primark zawitał w zeszłym roku, gdy otwarty został sklep w Lublanie w Słowenii. Teraz otwarcie Primark w Warszawie, a na 2021 rok sieć planuje nowy sklep w Poznaniu. W ciągu 2 lat mają się też pojawić sklepy u naszych południowych sąsiadów - w Pradze i Brnie w Czechach oraz w Bratysławie na Słowacji.

Primark. Co można kupić?

Primark to sklep, w którym można kupić ubrania, kosmetyki i artykuły gospodarstwa domowego.

Klienci będą mogli kupić w nim także produkty Primark, wykonane z materiałów pozyskiwanych w sposób zrównoważony, w tym organicznych oraz pochodzących z recyklingu. Asortyment ten jest częścią inicjatywy Primark Cares, zgodnie z którą Primark, jako firma odpowiedzialna, chce sukcesywnie powiększać asortyment produktów wykonanych z materiałów ekologicznych oraz bardziej przyjaznych środowisku - podaje w komunikacie sieć Primark.

Dla Primark ważna jest ochrona środowiska.

Praca Zespołu Primark ds. zrównoważonego rozwoju środowiska obejmuje wiele zagadnień, między innymi takich jak sposób pozyskiwania surowców, np. bawełny, wpływ procesów produkcyjnych fabryk na środowisko, efektywność sklepów Primark oraz nasze zobowiązanie do recyklingu tam, gdzie to tylko możliwe. To wszystko ma znaczenie - czytamy na stronie primark.com
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić