Pijana matka wjechała seatem w drzewo. Wiozła 11-letnie dziecko

32-letnia kobieta kierująca seatem wpadła w poślizg, a następnie uderzyła w drzewo. Okazało się, że miała w organizmie 1,5 promila alkoholu. Wiozła samochodem swoje 11-letnie dziecko.

Pijana kobieta przewoziła seatem 11-letnie dzieckoPijana kobieta przewoziła seatem 11-letnie dziecko
Źródło zdjęć: © Policja

Do zdarzenia doszło w powiecie złotoryjskim w woj. dolnośląskim. Naoczni świadkowie poinformowali policjantów o wypadku samochodowym.

Mundurowi ustalili, że kierująca seatem wpadła w poślizg, a następnie zjechała do rowu i czołowo uderzyła w drzewo. Autem podróżowało również jej 11-letnie dziecko.

Na szczęście żadna z tych osób nie odniosła poważnych obrażeń ciała i o własnych siłach wyszły z auta, jednak nie czekając na przyjazd służb, oddaliły się z miejsca zdarzenia - informuje st. sierż. Dominika Kwakszys z KPP w Złotoryi.
Wypadek w powiecie złotoryjskim
© Policja

32-latka została zatrzymana w swoim domu. Miała w organizmie ponad 1,5 promila alkoholu. Kobieta straciła już prawo jazdy, a za prowadzenie auta w stanie nietrzeźwości grozi jej kara do 2 lat pozbawienia wolności i sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.

Zobacz także: Wypadek autobusu w Warszawie. Nagrania z miejsca tragedii

Wybrane dla Ciebie