o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Natalia Bogucka
|

Podczas kłótni podpalił żonę. 50-latek zatrzymany

60
Podziel się

Między małżeństwem z okolic Iławy (woj. warmińsko-mazurskie) doszło do awantury, która miała szokujący przebieg. Podczas kłótni 50-latek oblał żonę łatwopalną cieczą i podpalił. Mężczyzna został zatrzymany.

Podczas kłótni podpalił żonę. 50-latek zatrzymany
50-latek podpalił swoją żonę (Pixabay)
bDyyAZDV

W poniedziałek policjanci z Iławy zostali wezwani na interwencję z powodu awantury w jednym z domów w gminie Kisielice (woj. warmińsko-mazurskie). Jak ustalili mundurowi, 50-latek pokłócił się ze swoją żoną i kiedy zabrakło mu argumentów słownych, oblał ją substancją łatwopalną i podpalił.

Kobieta, uciekając z domu, zdarła z siebie palące się jeszcze ubrania i pobiegła do sąsiadów, którzy o wszystkim poinformowali służby ratunkowe - poinformowała policja w Iławie.
bDyyAZDX

Poszkodowana trafiła do szpitala. Nietrzeźwy mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnej celi.

Policjanci pod nadzorem prokuratora prowadzą śledztwo w tej sprawie. Przesłuchują świadków, wykonują oględziny i ustalają okoliczności zdarzenia. Mężczyzna może usłyszeć zarzuty spowodowania średniego uszczerbku na zdrowiu lub usiłowania zabójstwa.

bDyyAZEd

50-latek podpalił żonę. Policja interweniowała w ich domu już wcześniej

Małżeństwo nie miało założonej tzw. Niebieskiej Karty, ale to nie pierwsza interwencja policji w ich domu. Półtora roku temu funkcjonariusze sporządzili notatkę do gminnej komisji rozwiązywania problemów alkoholowych w celu podjęcia leczenia przez tę parę.

W ciągu ostatnich dwóch lat funkcjonariusze czterokrotnie przyjeżdżali pod ten adres. Ostatni raz półtora roku temu, wtedy też doszło do awantury, pani pod wpływem alkoholu i zdemolowała całe mieszkanie - powiedziała "Gazecie Wyborczej" Joanna Kwiatkowska, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Iławie.
Najpierw małżeństwo ma alkoholową biesiadę, potem jest awantura, szarpanina, dostajemy zgłoszenie, przyjeżdżamy, a oni nie chcą składać żadnego zawiadomienia. Mówią, że doszło do zwykłego nieporozumienia, że bardzo się kochają. Co ciekawe, to zawsze mąż powiadamiał policję - dodała.
bDyyAZEe

Zobacz także: Domowy magazyn narkotyków. Wielka akcja stołecznej policji

bDyyAZEy
KOMENTARZE
(60)
Derta
2 miesiące temu
Pewnie ona chciała protestować a on właśnie z kościoła wrócił.
tego typu
2 miesiące temu
Bo to zła kobieta była, doprowadziła chłopa do wściekłości.
Krzysztof
2 miesiące temu
Co to za tłumaczenie policji. Jest wezwanie trzeba jechać. Nawet zaparkować kawałek dalej i podejść. Zobaczyć, posłuchać. Kolejna tragedia bo ktoś odwołał wezwanie.
bDyyAZEz
JJJ
2 miesiące temu
"kiedy zabrakło mu argumentów słownych" - to już niemal pewne że chodzi o przykładną rodzinę katolicką, która rodzi takie dzieci jak w pierwszych komentarzach. Poza tym żeby śmiać się z polania kogoś benzyną... kiedyś to tylko okupantów śmieszyło... czują się teraz oni bezkarni bo jest zamieszanie, ale z pewnością będzie ciekawie i co się odwlecze to nie uciecze
Anioł.👱🏻‍♀️
2 miesiące temu
Acha podobną sytuację mieliśmy przed laty w rodzinie, na szczęście wszystko skończyło się dobrze tylko z takim malutkim minusem, zresztą do dziś pamiętamy jaki był Horror tamtej nocy.
Najnowsze komentarze (60)
Alan
2 miesiące temu
Powinien dostać zarzut spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu połączonego z usiłowaniem zabójstwa. Skazałbym go na bezwzględne dożywocie z dożywotnią utratą wszelkich praw publicznych , ciężkimi robotami przez minimum 25 lat i obowiązkiem zapłaty 500 tysięcy złotych odszkodowania na rzecz pokrzywdzonej. Dodatkowo-całkowita konfiskata mienia na rzecz żony.
STER
2 miesiące temu
Co piąta Polka doświadczyła gwałtu lub próby gwałtu. 92 procent kobiet nie zgłosiło tego na policję – wstydziły się, bały, poradziły sobie same, nie wierzyły w skuteczność policji i sądów - 67 proc. spraw o gwałt jest umarzanych. W 83 przypadkach na 100 gwałcicielem jest mężczyzna, którego kobieta zna i któremu ufa. 40 procent gwałcicieli to mężowie lub stali partnerzy ofiar. W Polsce rusza nowe #metoo - kobiety mówią nie tylko o molestowaniu, ale o tym, że zostały zgwałcone [dane Fundacji STER i Centrum Praw Kobiet]
xxxv
2 miesiące temu
Ciekawe czy pamiętacie, że przed przyjęciem chrześcijaństwa Polska była krajem pogańskim. A czy wiecie jak się zachowuje poganin?
Alex
2 miesiące temu
O jejku jejku! Zdarzyło się po powrocie z kościoła, gdzie przekazali sobie znak pokoju.
gargulec
2 miesiące temu
To jest ten język i czyny miłości
akas
2 miesiące temu
Chrońmy rodzinę !!!!!!!!!!!!
Ramirez
2 miesiące temu
Na skutek damsko-męskiej przemocy domowej, co roku ginie 400 kobiet. Oraz 2500 mężczyzn. Na szczęście dzięki katolicyzmowi w Polsce jest 2 do 4x mniej przemocy i gwałtów od krajów zachodnich, zateizowanych. Przy czym zgłaszalność zgwałceń w Polsce jest wyższa niż na zachodzie.
Burn!!!
2 miesiące temu
Katolicki kraj, katolickie obyczaje.
bDyyAZEr
zła kobieta
2 miesiące temu
Pewnie mu oznajmiła, że chce aborcji...
a ja
2 miesiące temu
myślałem, że to w Indiach, Pakistanie albo Bangladeszu
smutne
2 miesiące temu
Sciana wschodnia,elektorat pis
toc
2 miesiące temu
proba zabojstwa to sredni ubytek zdrowia -to sa kpiny juz szkoda slow co wyrabia KASTA-widac ze szkoly konczyli za protekcje i kase bo prwo winne byc sprawiedliwe a jest przekupne
vinotu
2 miesiące temu
Kobieta, rzecz nabyta! Mial prawo!
Agg
2 miesiące temu
Jak to było pierwsze podpalenie to nie ma za co karać
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić