Podrzucił śmieci z remontu. Nigdy tego nie rób. Poważne konsekwencje

51

Wyremontował mieszkanie, a śmieci podrzucił miastu. Straż Miejska z Chełma (woj. lubelskie) odnalazła mężczyznę, który postanowił podłożyć worki pełne gruzu pod kontenery znajdujące się na jednej z ulic miasta.

Podrzucił śmieci z remontu. Nigdy tego nie rób. Poważne konsekwencje
Podrzucił śmieci z remontu. Nigdy tego nie rób. Poważne konsekwencje (Facebook, Straż Miejska Chełm)

Mieszkaniec Chełma remontował mieszkanie. Mężczyzna odświeżył swoje wnętrze, a śmieci zapakował do plastikowych worków. Niestety, zamiast zawieźć je do selektywnego zbierania odpadów komunalnych (PSZOK), postanowił podrzucić je pod kontenery na jednej z ulic. Straż miejska była bezlitosna.

Mężczyzna udał się pod kontenery przy garażach na ul. 11 Listopada w Chełmie. Choć niedawno teren został uporządkowany i śmieci znajdujące się poza kontenerami zniknęły, nie przeszkodziło to mężczyźnie w pozostawieniu worków na chodniku.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Podziemia kredowe w Chełmie. Unikalny na świecie labirynt w dawnej kopalni

Podrzucił śmieci z remontu. Nigdy tego nie rób. Poważne konsekwencje

Straż miejska szybko namierzyła sprawcę i postanowiła ukarać go najwyższym z możliwych mandatów. Funkcjonariusze poinformowali o zdarzeniu na Facebooku:

Niedawno informowaliśmy iż teren przy garażach na ul. 11 Listopada został uporządkowany. Nie zniechęciło to jednak jednego z mieszkańców do podrzucenia pod kontenery na odpady worków z gruzem i innymi odpadami z remontu mieszkania - relacjonują.

Z wpisu Straży Miejskiej w Chełmie dowiadujemy się również, jak zakończyła się sprawa mężczyzny. Okazało się, że otrzymał dotkliwy mandat, a teren uprzątnięto. - Sprawca został szybko ustalony i ukarany najwyższym możliwym mandatem. Teren został uporządkowany - informują strażnicy.

Przestrzegamy osoby przed podrzucaniem tego typu odpadów ponieważ sprawcy będą traktowani restrykcyjnie a dodatkowo będą zobowiązani do uprzątnięcia wyniesionych odpadów na swój koszt. Czy to się opłaca? - pytają na koniec.
Trwa ładowanie wpisu:facebook
Trwa ładowanie wpisu:facebook
Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić