Angelika Karpińska| 

Pokłóciły się o to, która jest lepszą wychowawczynią. "Mamo, zabiłam ją"

Na obozie dla dzieci w Rosji doszło do tragedii. 22-letnia Aleksandra Osipowa zamordowała swoją 20-letnią koleżankę Allę Filatowę. Kobiety pokłóciły się o to, która z nich była lepszą wychowawczynią na koloniach.

Pokłóciły się o to, która jest lepszą wychowawczynią. "Mamo, zabiłam ją"
20-latka została zamordowana przez koleżankę z pracy (Facebook)

22-letnia Aleksandra Osipowa i 20-letnia Alla Filatowa zostały zatrudnione jako wychowawczynie na obozie letnim dla dzieci w Dobroye. Rosjanki opiekowały się maluchami w wieku od 8 do 10 lat. Kobiety znały się już wcześniej, ponieważ studiowały na tej samej uczelni.

Tragedia na obozie dla dzieci. 22-latka zamordowała koleżankę

W czasie obozu między koleżankami doszło jednak do kłótni, która skończyła się tragedią. Kobiety, będąc pod wpływem alkoholu, zaczęły spierać się o to, która z nich jest lepszą wychowawczynią.

Sprzeczka szybko przerodziła się w konflikt i walkę na noże - powiedziało źródło z organów ścigania dziennikowi "Moskowskij Komsomolec".

Podczas awantury 22-latka ugodziła 20-latkę nożem w klatkę piersiową. Po ataku przerażona Aleksandra Osipowa zadzwoniła na pogotowie, a potem do swojej matki. "Mamo, zabiłam ją" - powiedziała.

Alli Filatowej nie udało się uratować. Młoda kobieta wykrwawiła się w ciągu kilku minut i zmarła na miejscu. Dzieci nie były świadkami tragedii, ponieważ w tym czasie spały. Osipowa została zatrzymana i jest przesłuchiwana przez rosyjski Komitet Śledczy. Grozi jej 15 lat więzienia.

Zobacz także: Seryjny morderca z Meksyku. Makabryczne odkrycie pod domem lokalnego rzeźnika

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić