o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
SSŃ
|

Polak zastrzelony w Chicago. Jest nagranie z kamery monitoringu

262
Podziel się


28-letni Polak został śmiertelnie postrzelony w Chicago. Do tragicznego incydentu doszło w Wielkanoc, w biały dzień, na jednym z parkingów. Światło dzienne ujrzało właśnie nagranie, które ukazuje dramatyczne zajście.

Polak zastrzelony w Chicago. Jest nagranie z kamery monitoringu
Polak zastrzelony w Chicago. Nagranie z incydentu (Twitter)
bEarnKaJ

28-letni Jakub Marchewka zginął tragicznie 4 kwietnia, w trakcie Wielkanocy. Polak został śmiertelnie postrzelony w biały dzień na jednym z parkingów w Chicago.

Między ofiarą a nieznanym mężczyzną wybuchła awantura. Napastnik w pewnym momencie wyciągnął broń i postrzelił Polaka. Marchewka w krytycznym stanie trafił do szpitala, jednak nie udało się go uratować.

bEarnKaL

Śmierć Polaka w Chicago. Jest nagranie

Uliczna kamera zarejestrowała incydent. Nagranie opublikowała telewizja NBC Chicago. Na wideo widać walkę mężczyzn oraz trzymany przez sprawcę pistolet.

bEarnKaR

Napastnik nie został jeszcze zatrzymany przez policję. Poszukiwania sprawcy zabójstwa Polaka nadal trwają.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEarnKbm
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(262)
Gangsta
miesiąc temu
Ciekawe ilu zwas mieszka w chicago???
On92
miesiąc temu
Bym nie czytał prędzej treści zdarzenia czy tytułu nagrania nie powiedziałbym w życiu że to były strzały bronią tylko ciosy w ofiarę magazynkiem
siema
miesiąc temu
widze ze ludzi tu raka maja z tymi komentarzami niektorymi
bEarnKbn
Monka
miesiąc temu
Na parkingu przy otwieraniu drzwi Polak niechcący uderzył w auto obok. Laska zadzwoniła po chłopaka ten przyszedł i zaczęła się afera o porysowane drzwi. Polak chcial odjechać autem po kłótni, napastnik zaczął rzucać w odjeżdżające auto kamieniami, Polak się zatrzymał i wysiadł zaczęła się bójka i dostał kulki przez porysowane drzwi. Na końcu nagrania podchodzi do zamordowanego chłopaka ojciec.
Hopek
miesiąc temu
Czytam tak te wasze komentarze , że marchewka sprowokował , należało mu się itp . Czy jeżeli on by był winny to gościu co go postrzelił uciekł by z miejsca zdarzenia żeby mieć potem problemy??
Bramkarz
miesiąc temu
Na jakim świecie Wy żyjecie. Jakby każdy kto się nadzieje na silniejszego wyciągał broń żeby za to zabić, Polska by się wyludniła. Same niedojdy by zostały.
LoveBidenendH...
miesiąc temu
Jednej marchewki mniej ! Mógł nie fikać do obywatela USA
Jarek Ś
miesiąc temu
Morderstwo to by było jag by pana marchewka nie wyciągał rąk do niego a pacyfikowanie klienta na podłodze właśnie tak się dla niego skończyła to nie Radom drodzy państwo
1939
miesiąc temu
Jakby Polacy mogli mieć broń to by się wystrzelali pod punktami szczepień .
TenCoWie
miesiąc temu
Na nagraniu widać że morderca jest zamaskowanych, czyli rabunek/napad najwyraźniej chciał go zatrzymac, powstrzymać ale to i tak ludzie będą go hejtowac za dobre zachowanie w danej sytuacji, gdzie przypłacił życiem. Cóż takie mamy społeczeństwo
Pielęgniarz
miesiąc temu
Czytam komentarze i tak jakbym odjechał. Facio morduje drugiego po czym ucieka. Strzela do niego dwa razy, mając świadomość że broń ZABIJA. Za drugim razem celuje w głowę, to strzał który ma dobić. Wygląda na kogoś w pełni władz umysłowych. Natomiast część tu komentujących już nie koniecznie. Wylewanie pomyj na ofiarę zabójstwa i jednocześnie absolutne usprawiedliwienie popaprańca-zabójcy? Ludzie, czy Wy z Tworek piszecie? Dostaliście laptopy w nagrodę za regularne łykanie leków i wykonywanie poleceń personelu medycznego? Aaaa, to OK. Piszcie sobie byle grzecznie. Pozdrawiam cały Oddział. Szybkiego powrotu do zdrowia wszystkim życzę!
Żeszuf płacze...
miesiąc temu
Chrystusowy Rycerz z Radomia okazał się napastnikiem ?
bruno
miesiąc temu
W tym przypadku polaczka nie żałuję. Ba nawet wręcz się wstydzę że nim był
bEarnKbf
Jak przeżyć?
miesiąc temu
Tylko popaprany idiota wywołuje bójkę na pięści i potem wyjmuje broń gdy okazuje się że jest cienki w walce. To że nie nosisz broni nie znaczy że nie będziesz brać udziału w strzelaninie. Jako np ofiara.Lepiej odpowiadać za zabójstwo niż być jego ofiarą.
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić