o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
SSŃ
|

Polak zastrzelony w Chicago. Jest nagranie z kamery monitoringu

264
Podziel się


28-letni Polak został śmiertelnie postrzelony w Chicago. Do tragicznego incydentu doszło w Wielkanoc, w biały dzień, na jednym z parkingów. Światło dzienne ujrzało właśnie nagranie, które ukazuje dramatyczne zajście.

Polak zastrzelony w Chicago. Jest nagranie z kamery monitoringu
Polak zastrzelony w Chicago. Nagranie z incydentu (Twitter)
bESxAbyt

28-letni Jakub Marchewka zginął tragicznie 4 kwietnia, w trakcie Wielkanocy. Polak został śmiertelnie postrzelony w biały dzień na jednym z parkingów w Chicago.

Między ofiarą a nieznanym mężczyzną wybuchła awantura. Napastnik w pewnym momencie wyciągnął broń i postrzelił Polaka. Marchewka w krytycznym stanie trafił do szpitala, jednak nie udało się go uratować.

bESxAbyv

Śmierć Polaka w Chicago. Jest nagranie

Uliczna kamera zarejestrowała incydent. Nagranie opublikowała telewizja NBC Chicago. Na wideo widać walkę mężczyzn oraz trzymany przez sprawcę pistolet.

bESxAbyB

Napastnik nie został jeszcze zatrzymany przez policję. Poszukiwania sprawcy zabójstwa Polaka nadal trwają.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bESxAbyW
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(264)
Dr.prawda
2 miesiące temu
Zachciało się Ameryki , co nie umie otwierać normalnie drzwi , nie umie przeprosić. Widać że bić się umiał , mi go nie zal
Daro
2 miesiące temu
Widać że Polak umie się bić , więc swój trafił na swego i miał pecha
Gangsta
8 miesięcy temu
Ciekawe ilu zwas mieszka w chicago???
bESxAbyX
On92
8 miesięcy temu
Bym nie czytał prędzej treści zdarzenia czy tytułu nagrania nie powiedziałbym w życiu że to były strzały bronią tylko ciosy w ofiarę magazynkiem
siema
8 miesięcy temu
widze ze ludzi tu raka maja z tymi komentarzami niektorymi
Monka
8 miesięcy temu
Na parkingu przy otwieraniu drzwi Polak niechcący uderzył w auto obok. Laska zadzwoniła po chłopaka ten przyszedł i zaczęła się afera o porysowane drzwi. Polak chcial odjechać autem po kłótni, napastnik zaczął rzucać w odjeżdżające auto kamieniami, Polak się zatrzymał i wysiadł zaczęła się bójka i dostał kulki przez porysowane drzwi. Na końcu nagrania podchodzi do zamordowanego chłopaka ojciec.
Hopek
8 miesięcy temu
Czytam tak te wasze komentarze , że marchewka sprowokował , należało mu się itp . Czy jeżeli on by był winny to gościu co go postrzelił uciekł by z miejsca zdarzenia żeby mieć potem problemy??
Bramkarz
8 miesięcy temu
Na jakim świecie Wy żyjecie. Jakby każdy kto się nadzieje na silniejszego wyciągał broń żeby za to zabić, Polska by się wyludniła. Same niedojdy by zostały.
LoveBidenendH...
8 miesięcy temu
Jednej marchewki mniej ! Mógł nie fikać do obywatela USA
Jarek Ś
8 miesięcy temu
Morderstwo to by było jag by pana marchewka nie wyciągał rąk do niego a pacyfikowanie klienta na podłodze właśnie tak się dla niego skończyła to nie Radom drodzy państwo
1939
8 miesięcy temu
Jakby Polacy mogli mieć broń to by się wystrzelali pod punktami szczepień .
TenCoWie
8 miesięcy temu
Na nagraniu widać że morderca jest zamaskowanych, czyli rabunek/napad najwyraźniej chciał go zatrzymac, powstrzymać ale to i tak ludzie będą go hejtowac za dobre zachowanie w danej sytuacji, gdzie przypłacił życiem. Cóż takie mamy społeczeństwo
Pielęgniarz
8 miesięcy temu
Czytam komentarze i tak jakbym odjechał. Facio morduje drugiego po czym ucieka. Strzela do niego dwa razy, mając świadomość że broń ZABIJA. Za drugim razem celuje w głowę, to strzał który ma dobić. Wygląda na kogoś w pełni władz umysłowych. Natomiast część tu komentujących już nie koniecznie. Wylewanie pomyj na ofiarę zabójstwa i jednocześnie absolutne usprawiedliwienie popaprańca-zabójcy? Ludzie, czy Wy z Tworek piszecie? Dostaliście laptopy w nagrodę za regularne łykanie leków i wykonywanie poleceń personelu medycznego? Aaaa, to OK. Piszcie sobie byle grzecznie. Pozdrawiam cały Oddział. Szybkiego powrotu do zdrowia wszystkim życzę!
bESxAbyP
Żeszuf płacze...
8 miesięcy temu
Chrystusowy Rycerz z Radomia okazał się napastnikiem ?
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić