Policjant próbował zatrzymać ciężarówkę. Przerażające wideo

25

Funkcjonariusz z Kansas próbował zatrzymać pędzącą w jego kierunku ciężarówkę, której kierowca najwyraźniej nie zauważył, że droga jest nieprzejezdna. Niestety, mężczyzna ani myślał o tym, aby poddać się kontroli drogowej. Policjant uniknął śmierci?

Policjant próbował zatrzymać ciężarówkę. Przerażające wideo
Policjant omal nie stracił życia (Twitter, The Sun)

Policjantowi groziła śmierć? Tak twierdzą internauci, którzy z przerażeniem oglądali wideo umieszczone w sieci przez drogówkę z Kansas.

Funkcjonariusz próbował zatrzymać ciężarówkę, która pędziła po drodze, jednocześnie prawdopodobnie nie zdając sobie sprawy z tego, że ta nie jest przejezdna. Na drodze stał bowiem samochód osobowy, który doznał awarii. Padł akumulator.

Funkcjonariusz zatrzymał się, aby pomóc kierowcy osobówki. Ten nie mógł nawet włączyć awaryjnych świateł. Jego bezpieczeństwo na drodze było więc poważnie zagrożone.

Ciężarówka pędziła w stronę osobówki

Mimo reakcje funkcjonariusza, który stanął na środku pasa, kierowca ciężarówki ani myślał zatrzymać się. Z pełną prędkością minął osobówkę, a także policjanta, który w desperacji skoczył w bok.

Po chwili, cały mokry i brudny od błota, wszedł na jezdnię. Czy kierowca ciężarówki zostanie ukarany? Miejmy nadzieję, że opublikowane wideo pomoże w ustaleniu sprawcy.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Autor: HNM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić